Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Merkez Alpaslan Mahallesi'nde 54 m2 Dükkan

Bankadan 54m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17145
Metre Kare:
54m2
Ada:
558
Parsel:
20
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
14
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
12/09/2007
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alparslan Mahallesi,1313 sokak, SDükkan No:4A MERKEZ / AĞRI

Uzman Görüşü

"Ticaret yoğunluğun olduğu, dükkanlar açısından tercih edilen bölgede, Osman Çavuş Cami, Ağrı MeyveSebze Pazarı, Ağrı Belediye Otogarı ve traktör galerilerine yakın konumda, Brüt 54.00 m2 DÜKKAN" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkulün bulunduğu binanın incelenen onaylı projesinde söz konusu dükkanın yüzölçümünün brüt 54 m² olduğu tespit edilmiştir. Zemin katta yer alan 2-­3­-4 nolu bağımsız bölümler arasındaki duvarın kaldırıldığı söz konusu taşınmazların birlikte kullanıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın onaylı mimari projesindeki konumu ve alanı yasal kabul edilmiştir. 2 bağımsız bölüm numaralı dükkan bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sol tarafta kalmaktadır. Dükkanın 2 adet giriş kapısı bulunmakta olup alüminyum doğrama kapılardır.

Gayrimenkulün bulunduğu bina 13 yıllıktır. Bina bodrum + zemin + 5 normal kattan meydana gelmektedir. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın bodrum katında 1 adet depo, zemin katında 3 adet dükkan, bina girişi, normal katlarında her katta 1`er mesken bulunmakta olup binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina çatısı ahşap oturtma çatı üzeri saç kaplamadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadan yapılmıştır. Bina girişi, merdiven basamakları ve sahanlıkları seramik kaplamadır.

Ulaşım: Alpaslan Mahallesi 1313 Sokak Dükkan No: 4A Merkez / Ağrı adresinde bulunmaktadır. Bina Ağrı kent merkezinin güney doğusunda yer almakta olup yaklaşık 485 m mesafede bulunmaktadır. Dükkanın bulunduğu binaya ulaşmak için şehrin merkezi sayılan Dörtyol Kavşağından Hanibaba Bulvarı üzerinde 90 metre gittikten sonra sağa Eski Van Caddesine girilir ve cadde üzerinde güney istikametinde 380 metre ilerledikten sonra sağa 1313. Sokağa girilir. Sokak üzerinde 30 metre sonra binanın zemin katında yer alan dükkana ulaşılmış olunur. Taşınmazın yer aldığı bölgedeki yeni binalar orta-­üst gelir grubuna hitap etmektedir. Binaların zemin katları dükkan üst katları mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Osman Çavuş Cami, Ağrı Meyve­ Sebze Pazarı, Ağrı Belediye Otogarı ve Traktör Galerileri bulunmaktadır. Mevkie ulaşım kolaydır.

Not: 12/09/2007 tarih ve 34 nolu Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.