Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Doğubeyazıt'ta AVM İçerisinde 952 m2 Dükkan

Bankadan 952m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23348
Metre Kare:
952m2
Ada:
39
Parsel:
62
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
28.01.2016
Bağımsız Bölüm:
10
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çiftepınar Mahallesi Rıfkı Başkaya Caddesi Doğubayazıt Avm No:8 Kat:-1 D.No:10 Doğubayazıt /Ağrı

Açıklama

Özellik : Ağrı İli, Doğubayazıt ilçesi, Çiftepınar Mah., Rıfkı Başkaya Caddesi, No: 8 posta adresinde yer alan 10 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmazların bulunduğu ana taşınmaz tek bloktan oluşan bina içerisinde yer almaktadır. 3635,09 m2 arsa alanına sahip olan parsel üzerinde toplam 25899,96 m2 inşaat alanı vardır. Konu binada toplam 128 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu bina -2 bodrum, 12 normal kat olmak üzere toplam 14 kattan oluşmaktadır. Ana taşınmazın -2 bodrum katında: kapalı otopark, jeneratör odası, kazan dairesi ve 1 b.b. nolu oto yıkama, -1 bodrum katında 10 adet dükkan, 1. Normal katında (zemin katta) 23 adet dükkan ve bina girişi, 2. Ve 3. normal katta 14 `er adet dükkan, 4. Normal katta 2 adet dükkan, 5,6,7,8,9,10,11 ve 12. Normal katların her birinde 8 er adet home-ofis yer almaktadır. Binada toplam 128 adet b.b. bulunmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi mantolama kaplama, giriş kapısı çelik, giriş holü ve merdivenler mermer kaplama, merdiven korkulukları alüminyum doğrama, duvarları boyalıdır. Isınma doğalgazlı kombidir.

10 b.b. nolu taşınmaz binanın -1.normal katında yer almaktadır. Projesinde brüt yaklaşık 952 m2 kullanım alanına sahiptir. İç mekan özellikleri hakkında bilgi edinilememiştir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.