Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Yaylabağ Gazlıgöl'de Turizm İmarlı Arsa

Sahibinden 5636m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19471
Metre Kare:
5636m2
Ada:
108
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Esentepe, 03370 Gazlıgöl/İhsaniye/Afyonkarahisar

Açıklama

AFYONKARAHİSAR İHSANİYE YAYLABAĞ' DA %55 HİBE TEŞVİKLİ TURİZM İMARLI ARSA

Özellikler: Taşınmaz, Afyonkarahisar ili, İhsaniye ilçesi, Yaylabağı Mahallesi, Karaoğlan Mevkii'nde, 108 ada 33 parsel de yer almaktadır. Yüzölçümü 5.636,18 m2'dir. Tapu vasfı 'ARSA'dır. Turizm Tesis Alanı'nda kalmaktadır. TKDK  Kriterlerine Uygun Villa ve Otel Projelerine ve Turizm teşvik kredisine uygundur.  Sağlık turizmine uygun kaplıca arsasıdır.

Belediyeden Alınan Bilgiye Göre;

Asli konaklama tesislerinde E:0,60 termal kür merkezi ile birlikte yapılmadı halinde E:0,70 olarak uygulanır. Bir parsel de toplam inşaat alanını aşmamak kaydıyla birden fazla yapı yapılabilir. Teklif vermeden önce imar durumunu teyit ediniz.

Afyonkarahisar sağlık turizmin, kültür turizmin ve termal turizmin gelişmesi açısından önemli bir potansiyele sahip bir bölge olduğundan birçok yatırım, plan ve proje bulunmaktadır. Bu plan ve projeler gayrimenkule avantaj sağlamaktadır.

Avantajlar ;

  • Bir kavşak kent konumunun avantajını kullanarak karayolu, havayolu ve demiryollarını birbirine bağlanan ana arter yol projeleri yer almaktadır. (Uşak, Kütahya, Eskişehir, Ankara ile Göller bölgesi kentleri Burdur ve Isparta üzerinde Antalya'yla gibi... )
  • Kale, çarşı ve mahalle geleneksel üçlüsünü koruyan ender kentlerden birisi olduğu için turizm potansiyelini öne çıkaracak projelerin bulunması. 
  • Yeni OBS alanın kurulması.
  • Afyonkarahisar Geleceğin Termal Başkenti olarak nitelendirilmektedir. Bu kapsamda 5 adet Termal Turizm Bölgeleri belirlenmiştir. Gazlıgöl Termal Turizm Merkezi bu bölgelerden biridir. Gayrimenkulde bu bölgede yer almaktadır. 
Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.