COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Afyonkarahisar Kasımpaşa Mahallesinde Asma Katlı 175 m2 Dükkan

Bankadan 175m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12368
Metre Kare 175m2
Ada 1285
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KASIMPAŞA Mah. KILIÇ ALİ Cad. No: 4 A / A MERKEZ / AFYONKARAHİSAR (UAVT: 2029358393)

Açıklama

Kılıçali Caddesine cepheli, Maliye, Tapu Müdürlüğü gibi kamusal binalara çok yakın, hemen önünde park kolaylığı, dış cephesi kepenk ile kapalı, ASMA KATLI 175.00 m2 DÜKKAN

Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre ön cephede zemin katta sağ tarafta konumlu 16 bağımsız bölüm nolu asma katlı dükkandır. Taşınmaz batı yönünde Kılıçali Caddesine cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin katı 86 m2, asma katı 89 m2 alanlı olma üzere toplam olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın dış cephesi kepenk ile kapalıdır.
Taşınmazın içerisinde yer aldığı ana gayrimenkul, 393,93m² arsa üzerinde 3/B yapı sınıfında bodrum + zemin + asma + 6 normal kattan oluşmak üzere proje ve inşa edilmiştir. Ana yapının bodrum katında, sığınak teshin merkezi, depo, zemin katında 13,14,15,16,17 bağımsız bölüm bolu dükkanlar, asma katında dükkanlara ait eklentiler ve diğer normal katlarında her katta 2'şer adet mesken olmak üzere ana yapı toplam 17 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana yapı girişi kapısı demir doğrama kapı vasıtasıyla batı yönü zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Yapı giriş holü, kat holleri ve merdiven basamakları mermer kaplı, duvarları alçı üzeri saten boyalıdır. Ana taşınmazda ısınma doğalgaz kombi ile sağlanacak şekilde tesisat bulunmakta olup asansör imkanı vardır. 
Ulaşım: Maliye kavşağından kent merkezi istikametinde yaklaşık 200m ilerledikten sonra sağ tarafta bulunan binaya ulaşım sağlanır. Binanın girişi arka cephede Kılıçali Caddesi üzerinde olup taşınmaz bu caddeye cephelidir. Kılıçali Caddesi arka sokak tabir edilen ticari rantın bulunmadığı araç ve yaya trafiği olmayan bir caddedir. Taşınmazın yakın çevresinde Maliye, Tapu Müdürlüğü gibi sosyal donatılar mevcuttur. Her türlü altyapı hizmetlerinden faydalanan taşınmaza toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge 7 katlı konut yapılarının yoğunlukta olduğu yapılaşmanın yüksek seviyelerde olduğu bir bölgedir. 
Not: 07/12/2010 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskan) mevcuttur.