1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyonkarahisar Merkez Erenler Mahallesi'nde 1+1 55 m2 İskanlı Daire

Bankadan 1 + 1 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15025
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 113
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 29/12/2016
Ruhsat Tarihi 01/12/2016
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Erenler Mahallesi 2766 Sokak KY Apart No:4 Zemin Kat D:1 Merkez / AFYON

Uzman Görüşü

 Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampüsüne yakın konumuyla kiralama olanakları yüksek, dış cephesi mantolama, giriş kat 55,00 m2 daire; ulaşımın kolay olması, alt yapı olanaklarının tam olması, cafeler, lokanta ve marketlere yakın konumda yer alması açısından avantajlıdır.

 

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul yaklaşık 4 yıl önce edilmiş betonarme binadır. Mimari projeye göre bodrum + zemin + 4 normal kat düzeninde toplam 6 katlıdır. Projesine göre bodrum katta sığınak, jeneratör odası, teshin merkezi, zemin katta 2 adet mesken, 1­3. Normal katlarda 3 şer adet mesken, 4. Normal katta 12 ve 14 nolu meskenler ve 13 nolu dubleks mesken, çatı katında 13 nolu dubleks meskenin dubleks katı olmak üzere ana taşınmazda toplamda 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalı olup mantolaması yapılmıştır. Bina girişi zemin kattandır. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Kat sahanlıkları ve merdivenleri mermer olup asansör bulunmaktadır. Isınma merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır.

Taşınmaz konu mülk ana gayrimenkulün zemin katında, bina girişine göre sol cephede 2766.Sokaktan binaya bakıldığında arka cephede konumlu olan 1 bağımsız bölüm nolu dairedir. Konu mülk Afyonkarahisar Tapu Müdürlüğünde bulunan 09.11.2015 tarih bila nolu mimari projesine göre 2 oda, 1 salon­ mutfak, banyo ­wc, 1 balkon düzeninde olup brüt 55m2 alanlıdır. Bina giriş kapısı çelik kapı, pencereler pvc doğramadır. 

 Ulaşım: Afyonkarahisar İli, Merkez İlçesi, Erenler Mahallesi sınırları içinde, 2766. Sokak üzerindeki 4 kapı numaralı binada konumlu olan 1 bağımsız bölüm nolu dairedir. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Eskişehir Caddesinden 2774. Sokağa girilerek bu sokak üzerinde 50m ileride sağa dönülerek yaklaşık 350m ileride sol tarafa dönülerek sol tarafta yer alan 2766. Sokağa dönülerek yaklaşık 50m ileride sol tarafta yer alan taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 4­5 katlı apart ve yurt tarzında betonarme binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapı ve ulaşım olanakları iyi seviyededir. Bölge 2013 yılından itibaren üniversite öğrencilerine yönelik yatırımlar ile öğrenci köyü haline getirilmiş olup bölgede ticari işletmeler genel olarak öğrencilere yöneliktir. Konum olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer kampüsüne yakın olması bölgedeki daire kiralama ve satış hızını etkilemektedir. Konu taşınmazın yakın çevresinde Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer kampüsüne , Afyon Aliçetinkaya Meslek Yüksek Okulu, Erenler Genç Parkı, Osmanlı Camisi bulunmaktadır.

 Not: 29.12.2016 tarih ve 32/20 sayılı belge ile yapı kullanım izin belgesi ve  01.12.2016 tarih ve 18/20 sayılı belge ile son yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.