Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar İhsaniye Türbe Mahallesinde Fırın, Ev ve Arsası

Bankadan 222m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23277
Metre Kare:
222m2
Ada:
0
Parsel:
3767
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
31.03.2012
Ruhsat Tarihi:
28.11.2011

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KARACAAHMET KÖYÜ, TÜRBE MEVKİ, İSTASYON SOKAK, NO:29 - 29/A, İHSANİYE/AFYONKARAHİSAR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3767 parsel 925,62 m2 yüzölçümüne sahip Betonarme 1. Kat Fırın, 2. Kat Misafir Evi ve Arsası nitelikli taşınmazdır. Parsel topografik olarak eğimsiz ve geometrik olarak ise yaklaşık yamuk benzer bir şekle sahiptir. Taşınmaz üzerindeki yapı ayrık nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde, 3A yapı sınıfında, zemin kat ve 1. Normal kat olarak inşa edilmiştir. Projesine göre taşınmazın zemin katında Fırın, 1. Normal katında 1 adet mesken bulunmaktadır. Projesinde ve yerinde Dükkan girişi ve mesken girişi kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz projesine zemin katta 138 m2, 1. Normal katta 49 m2 olmak üzere toplam 187 m2 alanlıdır. Cbs uydu görüntülerinde yapılan incelemede proje ve ruhsat dışı yaklaşık 35 m2 alanlı müştemilat yapısının yapıldığı tespit edilmiştir. Yasal durumda 187 m2 olup, mevcut durumda 222 m2 alanlıdır. İç dekorasyon özellikleri bilinmemektedir. 

Zemin Kat: Projesine göre 138 m2 alanlı olup fırın, satış ofisi, hamurhane, ürün deposu, duş ve soyunma odaları yer almaktadır. 1. normal kat: Projesine göre 49 m2 alanlı olup 1 oda, 1 salon, wc, ve hol hacimlerinden oluşmaktadır. Cbs uydu görüntülerinde yapılan incelemede proje ve ruhsat dışı yaklaşık 35 m2 alanlı müştemilat yapısının yapıldığı tespit edilmiştir. Yasal durumda 187 m2 olup, mevcut durumda 222 m2 alanlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.