COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Afyonkarahisar Dinar Ergenli Mahallesi'nde 2 Adet Tarla

Bankadan 3859m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15203
Metre Kare 3859m2
Ada 0
Parsel 134
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ergenli Köyü, Beylik Mevkii 134 parsel, Çukurkuyu Mevkii 641 Parsel, Dinar/Afyonkarahisar

Uzman Görüşü

134 Parsel; Geometrik olarak dikdörtgen formda, topografik olarak eğimsiz arazi şartlarına sahip, 1.904 m² yüz ölçümüne sahip sürülebilir tarla, 641 Parsel; geometrik olarak yamuk formda, topografik olarak eğimli arazi şartlarına sahip, 1.955 m² yüz ölçümüne sahip boş tarla; 134, 143 ve 421 parsellerin ana artere yakın olması ve 421 Parselin kadastro yoluna cepheli olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Ergenli Köyü 134 Parselde konumlu Tarla nitelikli taşınmazdır. Parsel 1904,00 m² yüzölçüme sahip olmakla birlikte paftasında ve yerinde yapılan incelemesinde geometrik olarak dörtgen benzeri şekle sahip olduğu görülmüştür. Topografik olarak eğimsiz bir arazide konumlu olan parselin incelenen kadastro paftasında ve yerinde yola cephesi bulunmamaktadır. Parselin ortalama genişliği 43 metre ortalama derinliği ise 46 metre olarak ölçülmüştür. Parsel üzerinde kuru tarım yapılabildiği anlaşılmıştır. Parselin sürülü durumda ve komşu parseller ile birlikte kullanımda olduğu bilinmektedir. Parsel Karayoluna 115 m. mesafededir. Taşınmaz Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Ergenli Köyü 641 Parselde konumlu Tarla nitelikli taşınmazdır. Parsel 1955,00 m² yüzölçüme sahip olmakla birlikte paftasında yapılan incelemesinde geometrik olarak dörtgen benzeri şekle sahip olduğu görülmüştür. Topografik olarak eğimli bir arazide konumlu olan parselin incelenen kadastro paftasında yola cephesi bulunmamaktadır. Parselin ortalama genişliği 41 metre ortalama derinliği ise 48 metre olarak ölçülmüştür. Parsel üzerinde kuru tarım yapılabildiği öğrenilmiştir. Parsel Karayoluna 2.500 m. mesafededir.

Ulaşım: Taşınmazlar Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Ergenli Köyü, Beylik Mevkii 134 Parsel, Çukurkuyu Mevkii 641 Parselde konumlu TARLA vasıflı taşınmazlardır. Taşınmazların yer aldığı Ergenli Köyüne Ulaşım için Denizli ­ Konya Karayolunun (03­57) 138. kmsinde yer alan kavşaktan sağa dönülür. Güneydoğu yönde yaklaşık 1 km ilerlenir ve Ergenli Köy Merkezine ulaşım sağlanmış olur. Taşınmazların yer aldığı bölge kırsal olarak nitelendirilen, küçük ölçekli yerleşim birimlerinin yakınlarında, tarımsal nitelikli arazilerin ve bahçelerin yer aldığı bölgedir.

Not: 134 ve 641 parseller 2 ayrı tapulu olup,birlikte satılmaktadır. Toplam 3859 m2 alana sahiptir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.