COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Afyonkarahisar Dinar Çürüklü Mahallesi'nde 14650 m2 Tarla

Bankadan 14650m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14980
Metre Kare 14650m2
Ada 0
Parsel 302
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

302 Parsel, Çürüklü Köyü, Halaçlı Mevkii, Dinar/AFYONKARAHİSAR

Açıklama

Çürüklü Köyü'ne 1 km mesafede, Denizli-Konya Karayolu'na yakın, 14.650 m2 alana sahip olup iki parçadan oluşan dikdörtgeni anımsatmakta, topoğrafik olarak düz, toprağı verimli TARLA 

Özellikler: Taşınmaz olan 302 parsel 14.650 m2 yüzölçümüne sahip Tarla vasfında taşınmazdır. Taşınmaz düz eğimsiz arazi yapısına sahip olup geometrik olarak dikdörtgen forma yakın bir forma sahip durumda olup uç kısmında kare şeklinde çıkıntı bulunmaktadır. Parselin kendisine ait sulama kuyusu bulunmamakta olup yan parsel olan 287 parsel üzerinde mille çevrilen kuyu bulunmakta olup bölgede genelde kuru tarım yapıldığı tespit edilmiştir. Taşınmaz boş durumda olup sürülmüş durumdadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Fakat zeminde tarlalar üzerinden ulaşım sağlamak amaçlı toprak yol şeklinde ulaşım yolu açılmış taşınmaza bu yol vasıtası ile ulaşılabilmektedir. 

Ulaşım: Taşınmaza Afyon Konya yolu üzerinden sola Konya Denizli yoluna dönülüp yaklaşık 70 km gidilir sağa Haydarlı köyü yoluna dönülüp 3 km sonra sağda iç kısımda taşınmaza ulaşılır.

Not:  Taşınmaz 1/100.000 ölçekli planda yapılan incelemelere göre taşınmaz parselin, imar sahası dışında tarım arazisi vasfında olduğu bilgisi alınmıştır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmaması nedeniyle tarımsal amaçlıda olsa yapılaşma için izin alamayacağı bilgisi alınmıştır.