Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü'nde 79 m2 İskanlı İşyeri

Bankadan 1 79m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15170
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
79m2
Ada:
105
Parsel:
95
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
0
İskan Tarihi:
06/01/2014
Ruhsat Tarihi:
14/09/2009
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yaylabağı Kasabası, Esentepe Mahallesi, Çakmak Sokak, Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü, İhsaniye/Afyonkarahisar C3-1

Uzman Görüşü

Afyonkarahisar ilinin termal kaplıcalarının bulunduğu ve Gazlıgöl olarak bilinen kesimde, iki katlı şık mimarili binada, brüt 79m2 işyeri; site içerisinde  konumlu olmaları,  otel/­motel tarzında işletilen ve günlük kiraya verilebilen mülkler olması,  bulunduğu site içerisinde çevre düzenlemesinin  iyi durumda  olması avantajlarına sahiptir.


Açıklama

Özellik: Taşınmaz C3 Blok BB 1 no.lu işyeri brüt 79 m2 alana sahip olup zemin katta konumludur. Projesine göre BB 1 no.lu işyeri spor salonu amaçlıdır. Taşınmaz 105 ada, 95 parsel 15212.67 m2 yüz ölçümüne sahip imar parseli üzerinde A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, A9, A10, B, C1, C2, C3, C4, D, E1, E2, E3, F1, F2, G ve H blok olarak isimlendirilmiş 23 adet bloktan oluşacak olan bir sitedir. A, B, C blokları tamamlanmıştır. 

 Ulaşım: Taşınmaz tapu kaydına göre Afyonkarahisar İli, İhsaniye İlçesi, Yaylabağı, 105 Ada, 95 Parselde B Blokta Konumlu olan İŞYERİ fiyata taşınmazdır. Taşınmazın bulunduğu bölge, Afyonkarahisar ilinin termal kaplıcalarının bulunduğu ve Gazlıgöl olarak bilinen kesimdedir. Bölgede termal turizme yönelik, moteller, tatil, devre-mülk tarzı villalar yoğunluktadır. Bölgede ticari yapılaşma Gazlıgöl Kasaba merkezinde yoğunlaşmaktadır. Bölgenin altyapısı ortalama seviyededir. Bölgede servis donatı ve tesisler yetersizdir. Bölge yapılaşması genel olarak dubleks veya tripleks villalar ile apart tipi otel ve motellerden oluşmaktadır. Yapısı yükseklikleri yapı kullanım amacına göre mevcut imar planı uygun olarak uygun görülmektedir. 

 Not: 14/09/2009 tarihli ruhsat belgesi ve 06/01/2014 tarihli tarihli yapı izin belgesi bulunmaktadır. Bu sahada derinlemesine incelemek ve niteliklerine incelemekle ilgili tesisler yapılabilir. Devremülk yapılamaz. Minimum ifraz 5000 m2'dir. Taşınmazın tapu vasfı konut olup, kullanım amacı otel-moteldir.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.