1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyonkarahisar Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü'nde 79 m2 İskanlı İşyeri

Bankadan 1 79m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15170
Oda Sayısı 1
Metre Kare 79m2
Ada 105
Parsel 95
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 0
İskan Tarihi 06/01/2014
Ruhsat Tarihi 14/09/2009
Bağımsız Bölüm C3-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yaylabağı Kasabası, Esentepe Mahallesi, Çakmak Sokak, Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü, İhsaniye/Afyonkarahisar C3-1

Uzman Görüşü

Afyonkarahisar ilinin termal kaplıcalarının bulunduğu ve Gazlıgöl olarak bilinen kesimde, iki katlı şık mimarili binada, brüt 79m2 işyeri; site içerisinde  konumlu olmaları,  otel/­motel tarzında işletilen ve günlük kiraya verilebilen mülkler olması,  bulunduğu site içerisinde çevre düzenlemesinin  iyi durumda  olması avantajlarına sahiptir.


Açıklama

Özellik: Taşınmaz C3 Blok BB 1 no.lu işyeri brüt 79 m2 alana sahip olup zemin katta konumludur. Projesine göre BB 1 no.lu işyeri spor salonu amaçlıdır. Taşınmaz 105 ada, 95 parsel 15212.67 m2 yüz ölçümüne sahip imar parseli üzerinde A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, A9, A10, B, C1, C2, C3, C4, D, E1, E2, E3, F1, F2, G ve H blok olarak isimlendirilmiş 23 adet bloktan oluşacak olan bir sitedir. A, B, C blokları tamamlanmıştır. 

 Ulaşım: Taşınmaz tapu kaydına göre Afyonkarahisar İli, İhsaniye İlçesi, Yaylabağı, 105 Ada, 95 Parselde B Blokta Konumlu olan İŞYERİ fiyata taşınmazdır. Taşınmazın bulunduğu bölge, Afyonkarahisar ilinin termal kaplıcalarının bulunduğu ve Gazlıgöl olarak bilinen kesimdedir. Bölgede termal turizme yönelik, moteller, tatil, devre-mülk tarzı villalar yoğunluktadır. Bölgede ticari yapılaşma Gazlıgöl Kasaba merkezinde yoğunlaşmaktadır. Bölgenin altyapısı ortalama seviyededir. Bölgede servis donatı ve tesisler yetersizdir. Bölge yapılaşması genel olarak dubleks veya tripleks villalar ile apart tipi otel ve motellerden oluşmaktadır. Yapısı yükseklikleri yapı kullanım amacına göre mevcut imar planı uygun olarak uygun görülmektedir. 

 Not: 14/09/2009 tarihli ruhsat belgesi ve 06/01/2014 tarihli tarihli yapı izin belgesi bulunmaktadır. Bu sahada derinlemesine incelemek ve niteliklerine incelemekle ilgili tesisler yapılabilir. Devremülk yapılamaz. Minimum ifraz 5000 m2'dir. Taşınmazın tapu vasfı konut olup, kullanım amacı otel-moteldir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.