0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyon Dinar Atatürk Mahallesi'nde Konut İmarlı 550 m2 Arsa

Şirketten 550m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18918
Metre Kare:
550m2
Ada:
191
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.2
Emsal:
0.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mah. 191 ada 2 parsel Dinar/Afyonkarahisar

Açıklama

KÖY MERKEZİNE YAKIN, GELİŞME ALANINDA YATIRIMLIK KONUT İMARLI ARSA

Özellikler: Afyonkarahisar ili Dinar ilçesi Çiçektepe/Atatürk Mahallesi 191 ada 2 parsel konumlu taşınmaz 550 m2 yüzölçümlü olup tapu vasfı "Arsa"dır. Taşınmaz geometrik olarak düzgün formludur. Taşınmazın yer aldığı parselin yakın çevresinde yapılaşma olduğu görülmektedir. Taşınmaza ait resmi yol bulunmaktadır, elektrik ve su altyapısına en fazla 50 m uzaklıktadır.

Taşınmaza ait yapılaşma koşulları 

TAKS: 0.20

 KAKS: 0.40 

H: 6,5 m 2 kat konut imarlıdır.

Not: Teklif vermeden önce taşınmazın güncel imar durumu hakkında ilgili belediyeden bilgi alınması önerilmektedir. Taşınmaz krediye uygundur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.