COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Yumurtalık Akdeniz Mahallesi'nde 112 m2 Dubleks Dükkan

Bankadan 112m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17033
Metre Kare 112m2
Ada 308
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akdeniz Mahallesi Kılıçaslan Caddesi No: 1 Kat: Z Daire:4 Yumurtalık / Adana

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm nolu "Asma Katı işyeri" nitelikli taşınmaz ana yapının zemin +asma katında konumludur. Onayı mimari projesine zemin kat brüt -49 m, asma kat brüt -58 m, toplam brüt 107 m2 kullanma alanına sahiptir. Taşınmazın içerisi banka bilgisi dâhilinde görülememiş olup dışardan tespit yapılmıştır. Taşınmazın mahallinde zemin kat 1+1 mesken ve asma kat 1+1 mesken olarak kullanıldığı bilinmektedir. Zemin katta 5 m2 açık terastan büyütme yapılmıştır. Zemin kat mahallinde 54 m2 dir. Zemin kat ve asma kat yan yana iki mesken olarak kullanılmakta olduğu, zemin kat mahallinde 54 m2, asma kat ise 58 m2 olarak toplam 112 m2 olarak belirtilmiştir. Taşınmaz mevcutta 112 m2 projesine göre 107 m2'dir.

Ana taşınmaz 741,40 m alanlı 308 Ada 13 Parsel üzerinde, 4A yapı sınıfında, ayrık nizamda, projelendirilmiş ve inşa edilmiş 1 adet binadan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz bodrum + zemin +asma+5 normal kat+ çan kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında, 1-...4 bağımsız bölüm numaralı depolar e ortak alanalar, zemin katında bina girişi, 5-...-10 bağımsız bölüm numaralı dükkânlar, pano odası ve ortak alanlar, asma katında, 5-..-10 bağımsız bölüm numaralı dükkânlarının asma katlan ve ortak alanlar, 1-4 normal katların her birinde 4 adet mesken ve ortak alanlar, 5. Normal katında 27-...-32 bağımsız bölüm numaralı 6 adet mesken ve orak alanlar, çat katında 28-...-31 bağımsız bölüm numaralı meskenlerin devamı olmak üzere toplam 32 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada mimari projesine göre ve yerinde 1 adet giriş bulunmakta olup, giriş zemin kat seviyesinden ve kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış ön cephesi ve diğer cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı demir ferforje çerçeveli camlı kapı, girişte zeminleri ve merdiven basamaklan mermer döşeli ve merdiven korkulukları alüminyum malzemedir. Yeterli otopark alanı bulunan ana taşınmazın çevre düzenlenmesi tamamlanmıştır.

Ulaşım: Akdeniz Mahallesi Kılıçaslan Caddesi No: 1 Kat: Z Daire:4 Yumurtalık / Adana adresinde yer almaktadır. Sahile 100 m mesafede yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.