Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana Seyhan'da Merkezi Konumlu Ofis

Bankadan 36m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20989
Metre Kare:
36m2
Ada:
414
Parsel:
52
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
45
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
23/09/1984
Ruhsat Tarihi:
20/07/1977
Bağımsız Bölüm:
43
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kayalıbağ Mahallesi, Avukat Kamil Tekerek Sokak, Ceyhan İş Merkezi, Bina No:17/8 Seyhan/ADANA

Açıklama

Özellikler43 no’lu bağımsız bölüm, kuzey yönden sağlanan bina girişine göre arka sağ cephede, mahalinde güney cepheden sağlanan bina girişine göre ve Av. Kamil Tekerlek Sokaktan binaya bakıldığında ön sol tarafta konumludur. Taşınmaz binanın çatı katında konumludur. 43 Nolu Bağımsız Bölüm, mimari projesi ölçülerine göre yaklaşık 36 m2 alanlı olup 1 oda, 1 salon ve banyo bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz, güney ve batı olmak üzere 2 cephelidir. Taşınmaz; aynı katta bulunan 44 ve 45 nolu bağımsız bölümlerle birlikte kullanılmaktadır ve 16 m2 lik kapıcı dairesi ve çatı kat boşluğunun yaklaşık 14 m2 lik kısmı dahil edilmiş olarak kullanımdadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Binanın bodrum ve zemin katları pasaj olarak kullanılıp pasaj girişinin zemin kat güney cepheden sağlandığı bilinmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu bina; yol kotu altı 1 kat, yol kotu üstü 4 kat olmak üzere betonarme yapı olarak inşa edilmiş olup Bodrum, Zemin ve 2 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir kapı, zemin döşemleri dökme karo kaplama, merdiven korkulukları demir imalattır. Binada asansör bulunmamaktadır. Binanın dış cephesi plastik boya ve orta kalitede inşa edilen ana taşınmazın tadilata ihtiyacı bulunduğu gözlemlenmiş olup, yaklaşık 45 yıllık bir yapıdır.

Not: 20/07/1977 tarihli yapı ruhsatı ve 23/09/1984 tarihli iskanı bulunmaktadır. Taşınmaz Daire Vasıflı olup İş yeri olarak kullanılmaktadır. 

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.