Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana Seyhan'da Merkezi Konumlu Ofis

Bankadan 58m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20989
Metre Kare:
58m2
Ada:
414
Parsel:
52
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
45
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
23/09/1984
Ruhsat Tarihi:
20/07/1977
Bağımsız Bölüm:
43
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kayalıbağ Mahallesi, Avukat Kamil Tekerek Sokak, Ceyhan İş Merkezi, Bina No:17/8 Seyhan/ADANA

Açıklama

Özellikler43 no’lu bağımsız bölüm, kuzey yönden sağlanan bina girişine göre arka sağ cephede, mahalinde güney cepheden sağlanan bina girişine göre ve Av. Kamil Tekerlek Sokaktan binaya bakıldığında ön sol tarafta konumludur. Taşınmaz binanın çatı katında konumludur. 43 Nolu Bağımsız Bölüm, mimari projesi ölçülerine göre yaklaşık 35 m2 alanlı olup 1 oda, 1 salon ve banyo bölümlerinden oluşmaktadır. Mimari projesinden farklı olarak çatı katın dış kontura doğru büyütülerek tam kata çevrildiği ve taşınmazın yaklaşık 23 m2 büyütüldüğü tespit edilmiştir .

Taşınmazın bulunduğu binada asansör yoktur. Taşınmaz eski adliyenin arka tarafında konumludur.

Taşınmaz, güney ve batı olmak üzere 2 cephelidir. Taşınmaz; aynı katta bulunan 44 ve 45 nolu bağımsız bölümlerle birlikte kullanılmaktadır ve 16 m2 lik kapıcı dairesi ve çatı kat boşluğunun yaklaşık 14 m2 lik kısmı dahil edilmiş olarak kullanımdadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Binanın bodrum ve zemin katları pasaj olarak kullanılıp pasaj girişinin zemin kat güney cepheden sağlandığı bilinmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu bina; yol kotu altı 1 kat, yol kotu üstü 4 kat olmak üzere betonarme yapı olarak inşa edilmiş olup Bodrum, Zemin ve 2 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir kapı, zemin döşemleri dökme karo kaplama, merdiven korkulukları demir imalattır. Binada asansör bulunmamaktadır. Binanın dış cephesi plastik boya ve orta kalitede inşa edilen ana taşınmazın tadilata ihtiyacı bulunduğu gözlemlenmiş olup, yaklaşık 45 yıllık bir yapıdır.

Not: 20/07/1977 tarihli yapı ruhsatı ve 23/09/1984 tarihli iskanı bulunmaktadır. Taşınmaz Daire Vasıflı olup İş yeri olarak kullanılmaktadır.

Taşınmazın tadilata ihtiyacı bulunmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.