1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Seyhan Sucuzade Mahallesi'nde 3+1 93 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 93m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17256
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 93m2
Ada 58
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 43
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 18.09.1985
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sucuzade Mah.30075 Sok.No:15 K:2 D:3 Seyhan/Adana

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2. kat, 3 numaralı bağımsız bölüm, projesine göre brüt 93 m2 alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken onaylı mimari projesine göre 3 da, salon, mutfak, banyo, hol ve 1 balkondan oluşmaktadır. Mesken binanın 2. katında olup kuzey batı cephelidir.

Ana gayrimenkul 96 m2'lik arsa üzerinde, betonarme karkas yapı cinsinde, bitişik nizamda tek blok olarak inşa edilmiştir. Bina zemin + 2 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Zemin katta ve normal katlarda 1 er adet mesken olmak üzere binada topla 3 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin katta kuzey cephedendir. Bina giriş kapısı demir doğrama, olup dış cephesi sıvalı ve boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Adana Güney Kuşak Bulvarı ile Obalar Caddesi kesişiminden itibaren 130 metre güney istikamette ilerledikten sonra sola 30075 sokağa dönülür ve 100 metre sonra sağ tarafta konumlu söz konusu taşınmazın içinde bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz, Adana nin eski yerleşim ve çarşı merkezi olan Obalar Caddesi ve Güney Kuşak Bulvarına yakın konumda Sucuzade mahallesi içinde bulunmaktadır. Bölge gelişimini tamamlamıştır. Genelde 40 yaş üzeri eski binalar yapılmıştır. Cadde üzerinde kısmi olarak 5 katlı iş merkezleri ve apartmanlar arka parsellerde ise 2-3 katlı müstakil yapılaşmalar vardır. Bölgedeki yapılaşma çarpık bir görüntü vermektedir. Ticari potansiyel Güney kuşak Bulvan Obalar Caddesi ve Saydam Caddesi üzerinde yoğundur. Bölgenin tüm alt yapı ve üst yapı çalışmaları tamamlanmıştır. Sosyal donatı alanlar bakımından bölge yeterlilik arz etmektedir ve yürüme mesafesindedir. Ulaşım toplu taşıma araçları ile sürekli olarak sağlanmaktadır. Bölge orta ve alt gelir gurubu tarafından tercih edilmektedir. Taşınmaz banka bilgisi dahilinde dışarıdan görüldüğünden iç mekan özellikleri yazılmamış olup içerisi standart olarak kabul edilmiştir

Not: Ada/parselin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına göre, konut alanı imarlı, Atrum 1 yapılaşma koşullarında sahip olduğu öğrenilmiştir. Parselin kuzeyden 10 metre batıdan 2m2 yola terki bulunduğu ve binanın yola terk mesafesinde kaldığı öğrenilmiştir. Parselin yeniden yapılaşması durumunda 6 metre cephe genişliği ve 160m2 parsel alan şartını sağlaması gerektiği planlama biriminden öğrenilmiştir. Parselin kadastral konumunun doğruluğu, imar paftası ve CBS uydu görüntüsü yardımı ile teyit edilmiştir. Ekte, imar paftası yer almaktadır. -Seyhan Takbis sisteminde taşınmaza ait 05.08.1977 tarihli kat irtifakına esas projesi incelenmiştir. İlgili belediyesinde projesi incelenememiştir. Seyhan Belediyesinde 18.09.1985 tarih 101/94 sayılı imar affi kapsamında verilmiş geçici ruhsat belgesi bulunmaktadır. Yapılan incelemede geçici ruhsatın geçerliliğin 10 yıl olduğu ve söz konusu sürenin dolduğu görülmüştür. Güncel imar durumunu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.