Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Adana Seyhan Sarıyakup Mahallesinde 118 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8473
Pafta 92
Ada 7
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sarıyakup Mahallesi Debboy caddesi No: 46/2 Daire: 2 Seyhan/ Adana

Adana Seyhan Sarıyakup Mahallesinde 118 m2 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Adana ili ana arterlerinden olan Kızılay Caddesi İle Debboy Caddesi üzerinde 500 m ilerlenir ve sağ kolda konumlu konu taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır.

Özellikler: 2 no lu bağımsız bölüm yapının 2 normal katında yer almakta olup binanın normal katlarında her katta 1 adet bağımsız bölüm olması sebebiyle tüm yönlere cepheli dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre hol, yçholü, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc ve iki adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 118 m2 alanlıdır. Taşınmaz  dışarıdan görülmüştür. Bu sebeple taşınmazın konum ve alan olarak projesi ile uyumluluğu kontrol edilememiştir.

Ana gayrimenkül 7 ada 4 parsel numaralı 126 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında, betonerme karkas tarzında inşa edilmiş olup zemin + 4 normal kat olmak üzere 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın zemin katında 3 adet dükkanlar olmak üzere yapıda toplam 7 bağımsız bölüm bulunmaktadır.  Bina  girişi zemin kat kotundan ve güneydoğu cepheden sağlanmakta, bina dış cephesi terasit kaplama, bina giriş kapısı demir doğrama malzemesinden imal edilmiş, giriş holü zemini, kat holleri, sahanlıklar ve merdiven basamakları mozaik beton kaplanmış, merdiven kollukları demir doğramadır. Yapıda asansör bulunmamaktadır. 

Not: 12/03/1991 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.