COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Seyhan Onur Mahallesi Kiza İş Merkezinde 107 m2 Ofis

Bankadan 107m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 12348
Metre Kare 107m2
Ada 1028
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 16/02/2018
Ruhsat Tarihi 02/03/2015
Bağımsız Bölüm A2 53
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Onur Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Kiza İş Merkezi A2 Blok Bina No:437/3 Kat:4 No:409 Seyhan / ADANA

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Turhan Cemal Beriker Bulvarına cepheli, BAKIMLI İŞ MERKZİNDE, MerkezOtogarın hemen çaprazında konumlu, ticari hareketliliğin çok gelişmiş olduğu işlek mevkide, 107.00 m2 ARA KAT OFİS FIRSATI


Ulaşım: Adana İli, Seyhan İlçesi, Onur Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Kiza İş Merkezi A2 Blok Bina No:437/3 Kat:4 No:409 posta adresinde bulunmaktadırlar. Ulaşım tarifi olarak; Seyhan İlçesi dahilinde bulunan Adana Şehirler Arası Merkez Otogar’ın güneybatı çaprazında bulunan Kiza İş Merkezi taşınmazın da bulunduğu sitedir. Turhan Cemal Beriker Bulvarı (D­400 karayolu) Adana-­Mersin karayoludur. Bölge genelinde taşınmaza yakın konumda özellikle bulvar üzerinde ticari hareketlilik gelişmiş olmakla birlikte ağırlıklı olarak, imalathane sektörü, oto showroom ve servisleri, akaryakıt istasyonları vb ticari işletmeler ağırlıktadır. Özellikle Şehirler arası Otobüs Garı’nın, Meyve Sebze Hali’nin, gıda toptancılarının ve Orta ve Küçük Ölçekli Metal Sanayilerinin de bu bölgede olmasından kaynaklı araç trafiği oldukça yoğun durumdadır. Onur Mahallesinde iç kesimler ikamet amaçlı tercih edilmekte olup çarpık yapılaşmanın yoğun olduğu mahallelerdendir.

Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre bulunduğu A2 Blok’un 4. Normal katında ve bu katın güneydoğu tarafında (bina girişinin sağ arka, doğu merdiven ve asansör çıkışının sağ arka tarafında) bulunan 53 bb nolu, 409 iç kapı nolu ofis nitelikli taşınmazdır. Mimari projesine göre kuzey, doğu cepheli taşınmaz 3 oda, mutfak, banyo ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmakta brüt 107 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu site; 55.262,75 m² parsel alanı üzerinde betonarme yapı tarzında, ayrık yapı nizamında, 13 bloklu (A1,A2,A3,A4,A5,B1,B2,B3,B4,C1,D1,E1,E2) olarak projelendirilmiş, sadece A Bloklar inşa edilmiş, diğer bloklar subasman seviyesindedir. Taşınmazın da bulunduğu A2 Blok parselin kuzeybatıdan doğuya doğru 2. Sırada bulunan binadır. B+Z+A+7 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında 4 adet zemin kat işyeri eki (3bb…6bb.) otopark, jeneratör, hidrofor, zemin katında 10 adet işyeri (1bb…10bb.) ve bina girişi, asma katında 6 adet zemin kat işyeri eki (1bb…5bb, 10bb. Eklentileri), 1. normal katta 10 adet işyeri (11bb…20bb.), diğer normal katlarda 12’şer adet ofis (21bb…92 bb) olmak üzere binada toplam 92 adet bb mevcuttur. Çift asansörlü binanın mesken girişi güney cephede olup giriş kapısı alüminyum çerçeveli camekan, yer döşemeleri mermer, merdiven sahanlıkları geniş ancak karanlık durumdadır. Genel olarak iyi kalitede malzeme ve işçilikle inşa edilmiş olduğu gözlenen bina bakımlı durumdadır.

Not: :16/02/2018 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.