COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Seyhan Mısır İşhanı'nda 90 m2 Ofis

Bankadan 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14367
Metre Kare 90m2
Ada 168
Parsel 66
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 26
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 21/03/1994
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adana İli, Seyhan İlçesi, Karasoku Mahallesi, Saydam Caddesi, No:17/1 Mısır İşhanı, Kat: 2 D: 31 12 nolu bb

Açıklama

Özelikler: Taşınmaz, 2.normal katta konumlu 12 no.lu bağımsız bölüm büro vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz batı cepheli olup Saydam Caddesi’ne cephelidir. Onaylı kat irtifak projesine göre alanı brüt 50 m²`dir. Yerinde yapılan tespitte 90 m2 olduğu görülmüştür.Büro; 1 adet oda, antre, mutfak+wc hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 168 ada 66 parsel; 94,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde bodrum+zemin+Asma kat+4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlı olarak proje ve inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre; bodrum katta hidrofor ve ortak alanlar, zemin katta 9 adet iş yeri, Asma katta 1 adet bağımsız bölüm ve 1. Ve 4. Kat aralığında her katta 1 adet büro olmak üzere bina toplam 14 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır

Ulaşım: Adana İli, Seyhan İlçesi, Karasoku Mahallesi, Saydam Caddesi, No:17/1 Mısır İşhanı, Kat: 2 D: 31 adreslidir. Taşınmaza ulaşmak için; 5 Ocak meydanı ile Saydam Caddesi kesişiminden güney istikamete dönülür ve yaklaşık 200 m ilerledikten sonra sol tarafta konumludur. Taşınmaz merkezi konumda olup ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bir bölgededir. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yasamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir.

Not: 21.03.1994 tarihli yapı ruhsatı belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.