Adana Seyhan Kocavezir İş Merkezinde 40 m2 Dükkan

Bankadan 40m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12332
Metre Kare 40m2
Ada 3663
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 17
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 96
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kocavezir Mahallesi, Karacaoğlan Caddesi, Kocavezir İş Merkezi, No: 5, Alt Çarşı katı, İş yeri no: 2B096, Seyhan / ADANA, (UAVT: 5493270010)

Adana Seyhan Kocavezir İş Merkezinde 40 m2 Dükkan

Açıklama

Karacaoğlan Caddesi üzeri, genel olarak 2.el beyaz eşya ve mobilya üzerine faaliyet göstermekte olan TİCARİ AÇIDAN HAREKETLİ İŞ MERKEZİNDE, merdiven inişine cepheli olmasıyla şerefiyesi yüksek, bodrum katta haftanın her günü faal olan sebze-meyve pazarı bulunan, 40.00 m2 İŞ YERİ
Özellikler: 5/6650 arsa paylı, Alt Çarşı katı, 96 bağımsız bölüm numaralı iş yeri, Seyhan Tapu Müdürlüğü'nde incelenen kat irtifakı esas mimari projesine göre batı bina giriş yönünden binaya bakıldığında sağ koldaki merdivenden alt çarşı kata inildiğinde sağ koldaki ilk köşe dükkandır. Taşınmaz projesine ve mevcut duruma göre, 40m2 alanlı ve tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmaz; konum, alan ve mimari olarak mimari projesine uygun inşa edilmiştir. Taşınmazın zemini seramik kaplama olup duvarları plastik boyalıdır. Taşınmazın dış cephe doğramaları bulunmamakta olup, açık dükkan ve sergi alanı şeklinde, bitişiğinde bulunan 95 nolu bağımsız bölüm ile birlikte kullanılmaktadır. Taşınmaz mevcutta 75m2 alanlıdır. 40m2 si satılıktır.
12.325,00 m2 
yüzölçümlü ana taşınmaz, "ARSA" vasıflıdır. Ana taşınmazın arsası üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, ayrık

nizamda, Alt Çarşı Katı + Alt Zemin Katı + Üst Zemin Katı + Üst Çarşı Katı + 3 normal kat + Çatı Kat olmak üzere toplam 8 katlı Koca Vezir İş Merkezi, 2002 yılında inşa edilmiştir. Ana taşınmaz toplam 1112 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. İş merkezine giriş mimari projesine göre zemin kattan 4 cephede bulunan 4 ana girişten sağlanmakta olup mahallinde ise zemin kattan, 1. kattan ve iş merkezinin bir çok noktasından sağlanmaktadır. Ana yapının dış cephesi dış cephe boyalı olup ana yapı genel itibariyle bakımsızdır.
Ulaşım: Seyhan Belediyesi Hizmet binasının batısında bulunan, Güney Kuşak Bulvarı ile Kurtuluş Caddesi'nin kesiştiği döner kavşak baz alınarak, Güney Kuşak bulvarı üzerinde güney istikamette yaklaşık 750 m ilerlendiğinde taşınmaza ulaşılmış olunur. Taşınmazın yer aldığı Kocavezir İş Merkezi sol tarafta konumludur. Taşınmazın bulunduğu Kocavezir İş Merkezi, merkezi
bir bölgede konumludur. Taşınmaz gelişimini tamamlamış bir bölgede konumludur. Taşınmaza ulaşım özel araçla ve çok sayıda toplu taşıma araçları ile, metro ve yaya olarak mümkündür. Taşınmazın bulunduğu bölgede ticari faaliyetler gelişmiş olup bölgede genel itibariyle sıfır ve 2. el mobilya ve beyaz eşya satış yerleri, şarküteri üzerine iş yerleri, mutfak gereçleri üzerine faaliyet gösteren iş yerleri bulunmaktadır. Taşınmazın içerisinde yer aldığı Kocavezir İş Merkezi içerisinde bulunan iş yerleri genel olarak 2. el beyaz eşya ve mobilya üzerine faaliyet göstermekte olup ticari yoğunluk zemin katta daha yüksektir. İş merkezi içerisinde bodrum katta haftanın her günü faal olan sebze­ meyve pazarı bulunmaktadır.
Not: Taşınmaz mahallinde bitişiğindeki 95 nolu bağımsız bölüm ile birlikte kullanılmaktadır. Satılık olan tapu 96 nolu bağımsız bölüme ait olup 40 m2 yasal kullanım alanlıdır. 11/10/2002 tarihli iskanı bulunmaktadır.