COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Sarıçam Sofulu Mahallesi Tanrıverdi Sitesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 78m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13649
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 875
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 17
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A Blok 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adana ili, Sarıçam ilçesi, Sofulu mahallesi Tanrıverdi Sitesi A Blok 11

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz projesine göre 2 oda, mutfak, balkon, antre+ hol, banyo hacimlerinden oluşmakta olup toplam 78 m2 alanlı olarak projelendirilmiştir. Bina girişine göre orta ön/sol cephede konumludur. 

Ana gayrimenkul 10.182 m2 yüz ölçümlü, 875 ada, 2 parsel üzerinde, ayrık nizamlı, betonarme karkas yapı tarzında A, B, C, D, E ve F bloklardan oluşan 6 adet binadan oluşmaktadır. A blokta olup, onaylı mimari projesine göre; bodrum+ zemin kat+ 15 normal kat olmak üzere toplam 17 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta sığınak, hidrofor, 60 bb nolu iş yeri eki, zemin katta kuzey cepheden sağlanan bina girişi, 1 adet mesken ve 1 adet iş yeri, 1-14 normal katta dörder adet, 15. katta 2 adet mesken olmak üzere toplam 60 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı, giriş kapısı cam kapı, giriş zeminleri seramik kaplamadır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Adana ,li, Sarıçam ilçesi, Sofulu mahallesinde A Blok 11 bağımsız nolu meskendir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.