1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Kozan Tufanpaşa Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 129m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14066
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 129m2
Ada 1330
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 9
İskan Tarihi 08/10/2013
Ruhsat Tarihi 18/09/2013
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm A Blok-17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tufanpaşa Mahallesi, Feza Sokak, Özgül Park Sitesi, A Blok, No:20/A , Kat:9 , Daire:17 Kozan / ADANA

Uzman Görüşü

Merkezi konumda, ulaşımı kolay, 3 oda salon 129 m2 SON KAT KÖŞE DAİRE; site içinde konumlu olması, ulaşımının kolay olması, üç cepheli olması, yapı kullanma izin belgesinin bulunması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Merkezi konumda, ulaşımı kolay, 3 oda salon 129 m2 SON KAT KÖŞE DAİRE. Binanın 9. katında yer alan A Blok 17 numaralı mesken niteliğindeki bağımsız bölümdür.1 adet salon, 3 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 2 adet balkon bulunmaktadır. ; Projesinde 123 m2 olan taşınmaz, yangın kaçış holünün taşınmaz alanına dahil edilerek 6,00 m² alan kazanımı olmuştur. Mevcutta kullanım alanı brüt 129 m2'dir.

Ulaşım: Saimbeyli Caddesi ile Turgut Özal Bulvarı kesişimi referans alınarak Saimbeyli Caddesi üzerinde güney istikamette 720 metre ilerlenir ve sol kol üzerinde yer alan taşınmazında içinde bulunduğu Özgül Park Sitesine ulaşılır. Taşınmaz Kozan İlçesinin eski yerleşim yerlerinden biri olan bölge konum itibariyle tercih edilmektedir. İlçe merkezine yakın olması ve ticari potansiyelin yoğun olduğu bölgede olması taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölgede 4­6 katlı eski binalar ile 10­12 katlı yeni ve eski binalar bulunmaktadır. Taşınmaza yakın mesafedeki ana arter olan Saimbeyli Caddesi üzerinde binaların zemin ve asma katları işyeri olarak kullanılmaktadır. Ticari potansiyel söz konusu cadde üzerinde oldukça yoğun bir şekilde oluşmuştur. Bölge belediye ve alt yapı hizmetlerinden faydalanmakta olup bölgeye ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. 

Not: 18/09/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 08/10/2013 tarihli yapı kullanma izin (iskan) belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.