Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Adana Kozan Şevkiye Mahallesinde 160 m2 3+1 Daire

Bankadan 4 + 1 160m2

Özellikler

Tapu no 6358
Pafta 0
Ada 1325
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Şevkiye Mahallesi, Çay Sokak No: 9 Üçbey Yapı Çağlayan Konakları B Blok Zemin Kat Daire: 1 Kozan / Adana

Açıklama

Ulaşım: Adana caddesi ile Çay sokağın kesiştiği kavşaktan sağa Çay sokak istikametine dönülür. Çay sokak istikametinde yaklaşık 70 m sonra sol kol üzerinde konu taşınmazın da içinde yer aldığı siteye ulaşım sağlanır.


Özellikler: Taşınmaz bulunduğu sitenin B bloğunun zemin katında konumludur. Bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 160 m2 kullanım alanına sahiptir ve kuzey, doğu ve güney cepheli mesken projesine göre 3 oda, 1 salon, mutfak+oturma odası, banyo, lavabo ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmakta ve brüt 160 m2 alana sahiptir. Bankanın bilgisi dahilinde, taşınmazın içi görülmemiş olup, planlama ve dekorasyon özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu parsel düz ve eğimsiz bir yapıya sahiptir.Kuzey ve batı yönünden imar yollarına, diğer yönlerden komsu parsellere cephelidir. Parsel sınırları beton duvar ile çevrili olup belirgindir. Peyzaj düzenlemesi tamamlanmıştır. Bahçe duvarları yapılmış durumdadır. Mimari projesindeki vaziyet planına göre A Blok parselin kuzeyinde, B Blok ise parselin güneyinde yer almaktadır.

Dairenin bulunduğu B Blok, bodrum + zemin + 9 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre bodrum katta; sığınak, genel bodrum, bay-bayan wc, zemin katında 2 adet mesken ve kuzey cepheden sağlanan bina girişi, diğer normal katlarda 2 ser adet mesken olmak üzere toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi akrilik boyalı olan binanın giriş kapıları demir ferforje kapıdır. Bina girişi projesine uygun olacak şekilde zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanmaktadır.

Bölgede alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır. Çevresinde Kale Park Hastanesi bulunmaktadır. Teknik altyapılar tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifade normaldir. Taşınmaz toplu tasıma araçlarının güzergah ve durak noktalarına yürüme mesafededir. Bölgede genel itibari ile 2-3 katlı müstakil yapılar yoğunluklu olup az sayıda benzer nitelikte inşa edilmiş 10-12 katlı yapılar yer almaktadır. Genel olarak deprem öncesi ve sonrası inşa edilmiş binalar bulunmaktadır.