1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Kozan Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 123 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 123m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17012
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 123m2
Ada 1649
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CUMHURİYET MAH. TAŞTEKİN SK. NO: 115A ZERRİN KAYA APT B BLOK K:8 D: 16 KOZAN / ADANA

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz  16 numaralı bağımsız bölüm 8.katta konumlanmıştır. mevcut alanı 123m2 dir. Taşınmaz 3 oda,1 salon, mutfak, banyo, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmaz 2207m2 arsa üzerinde, beton arme karkas yapı cinsinde, ayrık nizamda B+Z+10 katlı A ve B+Z+8 katlı B blok olmak üzere toplam 2 bloklu planlansa da batı cephede planlanan A blok hali hazırda bitişik inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu B blok parselin doğusunda yer almaktadır. B blok bodrum, zemin, 8 normal kat olmak üzere toplam 10 katlı inşa edilmiştir. Bodrum ktında işyeri ekler, hidrofor ve sığınak, zemin katında 3 işyeri, 1 mesken, bina girişi ve elektrik pano odası, 8 normal katın her birinde 2şer adet mesken olmak üzere binada toplam 20 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Dışarıda yapılabilen tespitlere göre giriş kapısı alüminyum doğramalı, merdiven basamak ve sağanlık kaplaması mermer kaplı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz sitenin çevresi bahçe duvarı ile çevrilidir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için: bölgenin ana arterlerinden olan Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde kuzeydoğu istikamette ilerlerken taşınmazın konumlu olduğu Taştekin Sokağa girilir. Taşınmazın konumlu olduğu ana yapı yaklaşık 900m ilerde sol kol üzerinde Zerrin Kaya apartmanı dahilindedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.