COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Çukurova Toros Mahallesinde 175 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 175m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11939
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 6235
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Adana ili Çukurova Ilçesi Toros Mahallesi 78125 Sokak. Yeşim Apartman No:5 Kat:1. Daire:1

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Adana ili Çukurova Ilçesi Toros Mahallesi 78125 Sokak. Yeşim Apartman No:5 Kat:1. Daire:1, posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; Şair Hasibe Hatun caddesi ile Mehmet Kartal Bulvarı kesişiminden doğru istikamette Mehmet Kartal Bulvarı üzerinde yaklaşık 350 m ilerlenir ve sağa 78119 nolu sokağa dönülür. Sokak üzerinde güney istikamette 300 m ilerlenir ve sol tarafta köşe parselde konumlu taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaz şehir merkezinde yürüyüş mesafesinde yer almakta olup, ulaşım toplu taşıma araçlara kullanarak sağlanabilmektedir. Bölgede alt yapı ve ulaşım problem bulunmamaktadır. Bölge belediye imkanlarından tam olarak istifade etmektedir. Bölge genelinde 7-9 katlı apartman tipi eski yapılar ve 12-15 katlı lüks apartmanlar ve siteler oluşturmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Hayalpark Buhara Ortaokulu, Mesut Arı Cami Toros Kapalı Semt Pazarı Mehmet Kartal Bulvarı ve Ahmet Sapmaz Bulvarı gibi önemli nirengi noktaları bulunmaktadır. Bölgeyi orta ve üst düzey gelir grubu tercih etmektedir. 

Özellikler: 1. kat 1 bağımsız bölüm nolu mesken Çukurova Belediyesi Müdürlüğünde incelenen projesine göre: 175 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, mutfak, 4 oda, antre,hol, WC, banyo, iklimlendirme ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz kuzey cepheden sağlanan bina girişine ve merdivenden çıkış yönüne göre sağ tarafta, asansörden çıkış yönüne göre sol tarafta konumlu, Kuzey-Güney-Batı cepheli meskendir.

Ana gayrimenkul tipinin Toros Mahallesi içerisinde yer alan imam 6328 ada 8 parselini teşkil eden taşınmaz tapu kayıtlarında 'Arsa' vasfinda olup, 1063.00 m2'lik alana betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın kat irtifaklı projesinde bina bodrum, zemin, 6 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında hidrofor, sığınak. Jenaratör ve otopark, Zemin katta 1 adet işyeri, kapıcı dairesi, pano odası, enerji odası ve kuzey cepheden sağlanan bina girişi normal katların her birinde 2'şer adet mesken olmak üzere binada toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın tapu kayıtları incelenmiş olup, 1 işyeri, 12 mesken olduğu tespit edilmiştir.