COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Çukurova Mahfesığmaz Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 146m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11694
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 146m2
Ada 6112
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mahfesığmaz Mah.79147 Sok.Gülcan Apt.No:3 D:1 Çukurova/Adana

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. normal katında bina girişine göre karşıda (kuzey-doğu-batı) cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt: 146 m2 kullanım alanına sahiptir. Antre, hol, salon, mutfak, 3 oda, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içerisine girilmediğinden iç tefrişat ve iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Ana taşınmaz 1059 m2 alanh 6112 Ada 9 Parsel üzerinde, 4A yapı sınıfinda, ayrık nizamda, projelendirilmiş ve inşa edilmiş 1 adet binadan oluşmaktadır. Ana yapı bodrum + zemin + 10 normal kattan oluşmaktadır. Bina toplam 23 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır Binada mimari projesine göre ve yerinde 1 adet giriş bulunmakta olup, vaziyet planında bina girişi kuzey cepheden gösterihniş, zemin kat planında ve yerinde bina girişi güney cepheden sa0anınaktadır Binanın dış ön cephesi ve diğer cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı camlı demir doğrama, iç zeminleri giriş, sahanlıklar ve merdiven basamaklan karo mozaik döşeli, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Yeterli otopark alanı bulunan ana taşınmazın çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.
Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Turgut Özal Bulvarı üzerinde doğu istikamette ilerlenir. Devlet Bahçeli bulvarı kesişimi yaklaşık 440 m geçilir ve 79147 Sokak kesişiminden sağa 79147 Sokak'a dönülür. Taşınmazın bulunduğu ana yapı yaklaşık 135 m ilerde sol kol üzerinde konumludur. Bölgede alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanmış olup. kamu hizmetlerinden istifadesi tanıdır ve ulaşımı kolaydır. Bölge genellikle konut ve ticari kullanım fonksiyonlu gelişmektedir. Bölge yapılaşma karakteristiğini çok katlı apartmanlar ve site tarzı yapılar oluşturmaktadır. Orta ve üst gelir grubunun talep gösterdiği bölgede İmge Beyhan Çocuk ve Dinlenme Parkı Kademoğlu Şehzade Camii Güzelyalı İlkokulu gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Düzenli yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su. elektrik doğal gaz kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.