Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Adana Çukurova Huzurevler'de 90m2 Dükkan

Bankadan 90m2

Özellikler

Tapu no 5599
Pafta -
Ada 5059
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Huzurevleri Mah., İsmet Atlı Blv., Eti Sitesi, No:2/A Çukurova/ADANA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşabilmek için Kasım Yener Bulvarı ile Alparslan Türkeş Bulvarı kesişiminden kuzey istikamette Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde yaklaşık 500 m ilerlenir ve sola İsmet Atlı Bulvarına dönülür. Bulvar üzerinde batı istikamette yaklaşık 80 m ilerlenir ve sağ kolumuzun üzerinde konumlu taşınmaza ulaşım sağlanır.


Özellikler: Söz konusu 13 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın giriş cephesine göre arka yönde, doğu cepheli, Bodrum+Zemin kattan oluşan toplamda brüt 90 m2 alanlı dükkandır. Tek cepheli olan taşınmazın Bodrum katı projesinde ve mahallinde brüt 45 m2 alanlı olup tek hacimden oluşmaktadır. Zemin Kat Projesinde 45 m2 alana sahip olup işyeri ve WC hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın doğu cephede yaklaşık 6 m cephesi vardır. Giriş kapısı demir ferforjedir. Taşınmazın zeminleri seramik kaplama, tavanları asma tavan olup duvarları saten boyalıdır. WC içerisinde lavabo ve klozet mevcuttur. Taşınmaz içerisinde katlar arası ulaşım demir merdiven ile sağlanmaktadır. Gayrimenkul ulaşımın kolay olduğu ve toplu taşıma araçlarının yoğun olduğu bir bölgede konumludur. 

25.11.1997 tarih 4/8 sayılı yapı kullanım izin (iskan) belgesi bulunmaktadır.