COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Ceyhan Ulus Mahallesinde 2+1 115 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 115m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9442
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 36
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ulus Mahallesi, İbrahim Mete Bulvarı, Güneş Apartmanı, No:54, Kat:7, Daire;14 Ceyhan / Adana

Açıklama

Ulaşım: İbrahim Mete Bulvarı ile İnönü Bulvarı kesişiminden doğu istikamette İbrahim Mete Bulvarı üzerinde yaklaşık 425 metre ilerlendikten sonra sağ kolumuzun üzerinde konumlu taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Bölgede genellikle sosyal donatı alanları fazlasıyla yeterli olup, gayrimenkulün yakın çevresinde Ceyhan Anadolu Meslek Lisesi, Ceyhan Devlet Hastanesi ve İbrahim Mete Bulvarı bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu İbrahim Mete Bulvarı üzerinde ticari hareketlilik kısmen yoğun olup zemin katta kafeler, marketler ve restaurantlar bulunmaktadır. Gayrimenkul gelişimini tamamlamış, her türlü altyapı hizmetlerinden faydalanabilir olup, İbrahim Mete Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşmak mümkündür. Taşınmaz  Ulus Mahallesi sınırlarında bulunmaktadır.Ulus Mahallesi; güneyde Hastane caddesi, kuzeyde İbrahim Mete Bulvarı, batıda ise İnönü Bulvarı ile çevrilidir. Genellikle 7-9 katlı apartman tipi yapılar ve 2-3 katlı müstakil yapılar oluşturmaktadır.
Özelikler: 20 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın giriş cephesine göre sağ yönde, 7. katta yer alan dairedir. Taşınmaz
 salon, 2 oda, mutfak, banyo, antre, hol ve 3 balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt alanı yaklaşık 115 m2 dir. Ekspertiz işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Ana taşınmaz zemin ve 7 normal kattan ibaret betonarme karkas olarak inşa edilmiş binadır. Bina 
girişi demir doğrama kapılı, kuzey cepheden ve zemin kattandır. Bina dış cephesi, dış cephe boyalıdır. Binada 1 asansör bulunmaktadır. Binanın, bina giriş zeminleri, merdivenleri ve kat sahanlıkları karo mozaik kaplanmıştır. Taşınmazın zemin katında bina girişi, 1 adet mesken ve 5 adet işyeri, normal katlarında her katta 2 daire bulunmaktadır. Binada toplam bağımsız bölüm sayısı 20 adettir.
Not: 28.09.1984 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.