Adana Ceyhan Şahin Özbilen Mahallesinde 3+1 112 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Tapu no 9446
Ada 134
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 49
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şahin Özbilen Mahallesi, Fevzi Çakmak Bulvarı No:27 Kat:2 Daire: 3 Adana / CEYHAN

Adana Ceyhan Şahin Özbilen Mahallesinde 3+1 112 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: İnönü Bulvarı ile Fevzi Çakmak Bulvarı kesişiminden doğu istikametine Fevzi Çakmak Bulvarı’na dönülür ve Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde yaklaşık 220 metre ilerlenip sol kol üzerinde kuzey yönde konumlu olan taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın ulaşımı kolay ve rahat olup toplu ulaşım araçları taşınmazın yakınından geçmektedir. Taşınmaz ilçe merkezinde yapılaşmanın tamamlanmış olduğu bir bölgede yer almaktadır. Bölgede genel olarak müstakil binalar mevcut olup son dönemde apartmanlarda inşa edilmektedir. Bölge her türlü teknik alt yapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bölge orta ve üst gelir grubunca tercih edilmektedir.
Özellikler: 3 nolu bağımsız bölüm 2. katta konumlu tek dairedir. Ta
şınmaz mimari projesine göre 3 oda, 1 salon, mutfak, hol, teras,1 banyo, WC hacimlerinden oluşmaktadır. Brüt 100 m2 kullanım alanı ve 12 m2 teras alanlıdır. Dışarıdan yapılan incelemede teras alanının kapatıldığı görülmüş olup mevcut alanı 112 m2 olarak kabul edilmiştir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Ana gayrimenkul "Avlulu Dört Katlı Kargir Ev ve İki Dükkan" vasıflı 428,00 m² alanlı 134 ada 15 nolu parseldir. Parsel üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş A ve B 
Blok olarak adlandırılmış 2 adet blok mevcuttur. A Blok parselin güneyinde yer almakta olup tek katlıdır ve 2 adet dükkandan oluşmaktadır. Taşınmazın konumlu B Blok ise parselin güneyinde yer almakta olup zemin+3 normal katlıdır. Onaylı mimari proje ve ruhsatlar incelendiğinde B Bloğun zemin katı 1969 yılında, 1. Katı 1981 yılında, 2. Ve 3.

Katı 1987 yılında inşa edilmiştir. Tüm katlara ait iskan belgesi mevcuttur. Her katta tek daire olmak üzere toplam 4
bağımsız bölüm vardır. Binaya giriş zemin kattan güney cepheden sağlanmakta olup, merdiven kovası yarı açık olarak
yapının doğusundadır. Taşınmazın dış cephesi boyalıdır. Asansör bulunmamaktadır. 
Not: 09.05.1988 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.