Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Kadıköy Merdivenköy Satılık Daire

1 sonuç

İstanbul Kadıköy Merdivenköy Satılık Daire

1 sonuç
Filtrele
Konum
İstanbul ×
Konum
Kadıköy ×
Fiyat Aralığı
Maksimum fiyat, minimum fiyattan küçük olamaz.
Brüt Alan
Maksimum alan, minimum alandan küçük olamaz.
Diğer Özellikler

Merdivenköy  Satılık Daire İlanları

Tapu.com’un teknolojisinden yararlanarak Merdivenköy satılık daire ilanlarına kolayca teklif verebilirsiniz. Hemen oturmaya başlayabileceğiniz evlerin yanısıra, yatırımlık daire seçenekleri bulabilmeniz de mümkün. Merdivenköy Daire ilanları arasından en çok tercih edilenlerin 1+1, 2+1 ve 3+1 odalı evler olduğunu biliyor ve sıklıkla bu yönde yeni ilanlar ekliyoruz.

Merdivenköy  Satılık Daire Fiyatları

Tapu.com’da yer alan Merdivenköy satılık ev fiyatları değerleme konusunda sertifikalı uzmanlar tarafından belirleniyor. İstanbul Kadıköy Merdivenköy Daire fiyatları belirlenirken, evin konumunun ana arterlere, hastanelere, okullara olan uzaklığı, binanın yaşı gibi bir çok kriter değerlendirilip en doğru fiyatların listelenmesi sağlanıyor.

Merdivenköy Satılık daire ilanları arasından ilgilendiğiniz evin detay sayfasından otopark durumu, tapu bilgisi ve ısıtma sistemi gibi bir çok bilgiye ulaşarak daireyi görmeden de önemli ölçüde fikir sahibi olabilirsiniz.