1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Zonguldak Çay Mahallesi'nde Yakıcı İş Merkezi İçinde 30 m Ofis

Bankadan 30m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18637
Metre Kare 30m2
Ada 72
Parsel 92
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Kalorifer
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 31.12.2012
Ruhsat Tarihi 06.03.2008
Bağımsız Bölüm 47
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çay Mahallesi İstiklal Caddesi Yakıcı İş Merkezi Apartmanı Giriş No: 5 Kat No: 2 Daire No: 119 67900 Çaycuma/Zonguldak

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, merkezi konumda yer alması, ulaşım sorunu bulunmaması, yakın çevresinde öğretmen evi, tapu müdürlüğü, kaymakamlık, camii, toplum sağlığı merkezi ve ilçe milli eğitim müdürlüğü gibi çeşitli sosyal donatı alanlarının ve kamu kurumlarının bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 47 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz yapının 2. Katında konumlu olup, batı cephede yer almaktadır. Taşınmaz brüt 30 m2 alanda tek bir hacimden oluşmaktadır.

Taşınmaz ulaşım bölgenin önemli ulaşım arterlerinden olan Atatürk Bulvarı üzerinden sağlanmakta olup, bölgeye yakın bilinen yerler arasında Çaycuma kaymakamlığı yer almaktadır. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

Not: Taşınmazın 31.12.2012 tarihli iskân belgesi bulunmaktadır. İç özellikleri bilinmemektedir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.