Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yüksekova Yeşildere Mahallesi'nde 3 Adet Bina

Bankadan 9 400m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22930
Oda Sayısı:
9
Metre Kare:
400m2
Ada:
188
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeşildere Mahallesi, 217.sokak, Bina No:6-81 ve 83 Yüksekova/Hakkari

Açıklama

Özellikler: Yeşildere Mahallesi, 217.sokak, Bina No:6-81 ve 83 adresinde konumludur. 1.061,36 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, yığma yapı tarzında, zemin kattan oluşan 3 adet müstakil tek katlı mesken amaçlı yapı ile 1 adet yığma yapı müştemilat şeklindedir. Müstakil mesken girişleri doğu-batı ve güney cephelere bakmaktadır. Taşınmazlara ait ruhsat ve projelere ilgili belediyesinde ve tapu dairesinde rastlanmamıştır.  3 adet meskenin birbirine benzer şekilde yapıldığı, dış cepheleri sıva üzeri boyalı, ahşap çatı üzeri sac örtülü olduğu, parsel üzerinde yer alan yığma müştemilat ise; briket duvar üzeri ahşap çatı üzeri sac örtülü olduğu tespit edilmiştir. Parsel üzerindeki toplam ruhsatsız yapı alanı 400 m2 olarak hesaplanmıştır. Parselin doğu-batı ve kuzey tarafında imar yolu geçtiği ve yerinde bu yolların açılmış olduğu görülmüştür. Parsel yol kotu seviyesinde, zemin itibari ile düz bir topoğrafyaya sahiptir. Parselin kuzeyinde geçen 216.sokağa 23,40 mt, batısında geçen 217.sokağa 36,20 mt ve doğusunda geçen 2.caddeye ise ~40 mt cephelidir. Parselin 217.sokak tarafında ayırıcı duvar ve çit benzeri bir imalat bulunmayıp, kuzey ve doğu cephelerde çevre duvarı bulunmaktadır. Isınma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: Oda sayısı bilinmemektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.