COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Yerköy Ayanoğlu Mahallesi'nde 3+1 123 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 123m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16430
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 123m2
Ada 573
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 23/10/2008
Ruhsat Tarihi 24/07/2007
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A-2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayanoğlu Mah. Şehit Muammer Nacaoğlu Sok. No:5A/2 Yerköy/Yozgat

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz A Blok zemin kat 2.bağımsız bölüm numaralı mesken olup, binanın zemin katındaki bina girişine göre sol arka tarafta yer almaktadır. Taşınmaz güneydoğu ve güneybatı cephelidir. Projesinde yapılan incelemelere göre brüt 123 m2 alanlı olup ; antre+3 oda + salon + mutfak +2 banyo+ wc+ balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölümün güneydoğu hattında, projesinde bulunmayan bir adet balkon vardır.

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan A-B Bloklu betonarme binalardan ibarettir. Ana taşınmazı oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. Arsa Bölümü: 1902.00 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen formda, topoğrafik olarak düz bir yapıdadır. Söz konusu parsel kuzeydoğu ve kuzeybatı yönünde kadastro yoluna, diğer yönlerde komşu cepheli konumundadır. Bina Bölümü: Parsel üzerinde zemin+4 nomal olarak proje ve inşa edilmiş A-B bloktan oluşan betonarme bina yer almaktadır. Taşınmazının bulunduğu A Blok; projesine göre zemin katta 1-2-3-4 bb nolu meskenler ;1 katta 5-6-7-8 bb nolu meskenler; 2Katta 9-10-11-12 bb nolu meskenler ; 3.Katta 13-14-15-16 bb nolu meskenler ve 4.Katta 17-18-19-20 bb nolu meskenler bulunmakta olup, A blokta da toplam 20 adet mesken yer almaktadır. Binanın cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Gayrimenkulün bulunduğu A Blokta Bina girişi kuzeydoğu cephe hatana göre zemin kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama, giriş holü ve merdiven basamaklan mermer kaplama , merdiven korkulukları demir doğramadır. Binanın iç kısmında asansör bulunmaktadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Ulaşım: Ayanoğlu Mah. Şehit Muammer Nacaoğlu Sok. No:5A/2 Yerköy/Yozgat adresinde konumludur. Atatürk bulvarına yakın konumda yer almaktadır.

Not: 24/07/2007 tarihli yapı ruhsatı ve 23/10/2008 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.