Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yozgat Yerköy Hüyük Mahallesi'nde 84 m2 İskanlı Dükkan Deposu

Bankadan 84m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14985
Metre Kare:
84m2
Ada:
101
Parsel:
24
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
25
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
06/11/1991
Ruhsat Tarihi:
04/11/1996

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hüyük Mahallesi Sağlık Ocağı Caddesi Kayadibi Apt. No:5/1 Yerköy/YOZGAT

Uzman Görüşü

Sağlık Ocağı Caddesi üzerinde, iskanlı, depo olarak da kullanıma uygun, köşe konumu sayesinde çift cepheli 84 m2 uygun fiyatlı düz giriş dükkan; iskanlı olması­, ulaşımın rahat olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin kat 1.bağımsız bölüm numaralı Dükkan olup, binanın zemin katındaki girişine göre, sol tarafta konumludur. Taşınmaz güneybatı cephelidir. Projesinde yapılan incelemeye göre net 79m2 , brüt 84m2 alanlıdır. Projesinde tek dükkan hacminden oluşmakta olup, güneybatı cephe hattında yaklaşık 5 metre vitrin cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz mahallinde depo olarak kullanılmaktadır.

Yakın çevresinde konut fonksiyonu gelişmiştir. Ticari fonksiyon ise taşınmazın kuzeybatı hattında konumlu Atatürk Bulvarı üzerinde ve batı hattında konumlu çarşı merkezinde yer almaktadır. Bölgenin yapılaşma karakteristiği genel olarak 3­4 katlı apartman tarzı yapılar oluşturmaktadır. Alt ve orta gelir grubunun talep gösterdiği bölgede Yerköy Adalet Sarayı , Şehit Erhan Ar Mesleki ve Teknik Lisesi , Ebu Bekir Cami gibi kamusal alanlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon ) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım rahattır.

 Not: 04.11.1996 tarihli yapı ruhsatı ve  06.11.1991 tarihli iskan Belgesi bulunmaktadır. Tapuda Karacaşar Mahallesi'nde kayıtlıdır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.