COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Yerköy Haşim Kılıç Mahallesinde 99 m2 Dükkan

Bankadan 99m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14781
Metre Kare 99m2
Ada 42
Parsel 154
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 18.09.2014
Ruhsat Tarihi 19.12.2011
Bağımsız Bölüm 29
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HAŞİM KILIÇ Mah. ATATÜRK Bul. SENA APT.No: 13 / Z102 YERKÖY / YOZGAT

Uzman Görüşü

Şehir merkezine yürüme mesafesinde, tercih edilen gözde bir bölgede, yapı kullanma izin belgeli, bulvar üzeri 99.00 m2 dükkan; ulaşımın kolay olması, merkezi konumda yer alıyor olması, yapı kullanma izin belgesinin alınmış olması, ticari potansiyelin bulunması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

ÖzelliklerTaşınmazın konumlu olduğu Ana gayrimenkul 1 bloktan oluşmaktadır. Konu taşınmazın konumlu olduğu Blok 940,50 m2 alanlı arsa üzerine yol kot üstü 7 kat olmak üzere inşa edilmiştir. Konu taşınmaz bir adet girişe sahiptir ve bina girişi zemin kat seviyesinden ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Konu taşınmazın konumlu olduğu binanın zemin katında 1,2,3 ve 29 Bağımsız Bölüm dükkanlar,4 Bağımsız Bölüm mesken, Sığınak ve Bina Girişi ,1.normal katında 5,6,7 ve 8 nolu meskenler ve normal katın her birinde 4'er adet mesken olmak üzere toplam 25 adet mesken ve toplam 29 Bağımsız Bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina çatısı ahşap oturtma çatı üzeri kiremit kaplamadır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapı, giriş holü, kat aralıkları ve basamaklar mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Isınma sistemi kombidir. Otopark olarak bahçe ve yol üzeri alanlar kullanılmaktadır.
Zemin Kat 29 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Kuzey yönden sağlanan bina girişine göre bakıldığında sağ arka tarafta yer almaktadır. Güney ve batı olmak üzere 2 cephelidir. Dükkan girişi zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır. Dükkanın mevcut imar durumunda olmayan, ancak komşu parsellerin imar durumuna göre 3 metre çekme mesafelerini uygulaması sonucunda meydana gelen ara sokağa cephesi bulunmakta olup, Atatürk Bulvarına cephesi bulunmamaktadır. Dükkan giriş kapısı ve ön cephesi alüminyum doğramadır. Dükkan hali hazırda boş durumdadır. Taşınmaz 23.10.2014 tarihli tadilat projesine göre, 3 oda ,2 wc+ lvb hacimlerinden oluşmakta olup brüt 99 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Ulaşım: Haşim Kılıç Mahallesi Atatürk Bulvarı Sena Apartmanı No: 13 / Z102 açık posta adresinde bulunan Dükkan vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaza ulaşmak için bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Atatürk Bulvarı referans alınarak sağlanır. Taşınmaz Yerköy ilçe merkezinde bulunan Hükümet Konağının 170 metre batısında Atatürk Bulvarı üzerinde solda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge, konut amaçlı yapılardan oluşmaktadır. Yakın çevresinde, Hükümet Konağı, Atatürk İmam Hatip Ortaokulu, Yerköy Belediye Binası bulunmaktadır. Belediye alt yapısı tamamlanmış olup, ulaşımı özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına göre 'Konut+Ticaret' lejantında olup, Blok Nizam 7 Kat Ön Çekme=5 mt, Yan Çekme =3 mt yapılaşma koşullarına sahiptir.
11/25 nolu 19.12.2011 Tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.
14/25 nolu 18.09.2014 Tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.