1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yozgat Yerköy Ayanoğlu Mahallesi'nde 3+1 131 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 131m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17478
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 131m2
Ada 71
Parsel 102
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 22.07.2013
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayanoğlu mahallesi Bedri Aydın Caddesi No:84 Daire No:13 Öztürk Apt. Yerköy/Yozgat

Açıklama

Özellikler: 13 nolu bağımsız bölüm mimari projesine göre 4.katta bina girişine göre sağ ön cephede yer almaktadır. Taşınmazın mimari projesine göre 4.katta yer almakta ve 131 m2 alana sahiptir. Taşınmaz salon,3 oda,Mutfak,banyo,wc ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul, 532,31 m2 alanlı 71 ada 102 parsel ve bu parsel üzerinde, tek bloktan oluşan betonarme yapıdır. Taşınmazın zemin, 4 normal kat olmak üzere toplam 5 katli betonarme yapıdır. Taşınmazın zemin katında 2 adet mesken, bina girişi, sığınak ve ortak alanlar,4 adet normal katın her birinde ise 3 er adet mesken olmak üzere toplam 14 adet mesken bulunmaktadır. Yapının dış cephesi yalıtımlı olup akrilik boyalıdır. Ana taşınmazın ısınma sistemi ferdi sistem doğalgaz kalorifer olarak planlanmıştır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır. Taşınmazın bina girişi kuzeydoğu cephede ve zemin katta yer almaktadır.

Ulaşım: Yozgat Yerköy ilçesi Ayanoğlu Mahallesi, Bedri Aydın Cad. Öztürk Apt. No:84 3,6,7 ve 13 bağımsız bölüm nolu taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için Yerköy ilçesinin bilindik yerlerinden Bedri aydın merkez camisinin kuzeyinde bulunan cadde üzerinden batı istikamette yaklaşık 580m ilerlendikten sonra sağ tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Ulaşım problemi yoktur. Taşınmazın bulunduğu bölgede yerleşim genel olarak bitişik nizam şeklindedir. Taşınmazın bulunduğu bölge Yozgat ilçesinde yaya ve araç yoğunluğu üst olduğu bir bölge konumundadır

Not: 22.07.2013 tarih ve 13/26 14 mesken için düzenlenmiş,1447,10 m2 inşaat alanlı Yapı Ruhsat belgesi vardır. Taşınmazın "Yerköy Belediyesi'nde 22.03.2021 tarihinde yapılan incelemede alınan şifahi bilgiye göre değerleme konusu taşınmazın 1/1000 Ölçekli 21.12.1967 tarihli Uygulama İmar Planında, Ayrık Nizamda, Hmax 15,50m/5Kat, Konut' imarlı olduğu bilgisi alınmıştır. Taşınmazın yola yaklaşık 75 m² terki olduğu, binanın yola terk işleminden etkilenmediği bilgisi alınmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.