COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Menderes Bulvarı Durak Doğan Sitesi'nde İskanlı 155 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14310
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 851
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Erdoğan Akdağ Mah. Adnan Menderes Bul. Durak Doğan Sit.Durak Doğan Sit. B Blok No:269/6 Merkez/Yozgat

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Yozgat Erdoğan Akdağ Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Durak Doğan Sitesi'nde 155 m2 3+1 Dairedir. Ana gayrimenkul bodrum+zemin kat+4 normal kattan oluşmaktadır. B Blokta bulunan 6 numaralı bağımsız bölüm 1. katta yer almaktadır. Binada asansör bulunmaktadır, ısıtma sistemi merkezidir.  

Not: Taşınmaz tapuda Yukarı Nohutlu 2. Mıntıka Mahallesi'nde yer almaktadır. Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.