COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Çekerek Bahçelievler Mahallesinde 3+1 130 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11912
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 131
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Mah. Atatürk Bulvarı 131 ada 19 parsel Çekerek/Yozgat

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 10 nolu bağımsız bölüm, binanın 3 normal katında zemin kat bina girişine göre sağ tarafta ön ve arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz batı ve doğu cephelidir. Projesinde ve mahallinde brüt alanı 130 m2'dir. Taşınmazın projesinde ve mahallinde salon 3 oda, antre, hol, mutfak, 1 banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ana taşınmaz, 780.95 m2 arsa alanına sahip olup üzerinde bodrum + zemin + 3 katlı betonarme yapı tarzında ve 3/A yapı grubu dahilinde inşa edilmiştir. Bina bodrum, zemin ve 3 normal kattan meydana gelmekte olup, dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı bina giriş, sahanlık ve merdivenleri dökme mozaik, duvarları plastik boyalıdır. Binada asansör ve yangın merdiveni mevcut değildir. Binaya girişi Atatürk Bulvarı cephe hattın göre zemin kattan ön cephesinden sağlanmaktadır. Ayrıca taşınmaza arka cephesinden de giriş verilmiştir. 

Ulaşım: Çekerek ilçe merkezinde Atatürk Bulvarı kuzeybatı istikametinde yaklaşık 360m ilerlendikten sonra 100. yıl caddesi dönmeden sağ kol üzerinde taşınmaza ulaşılır. Ana taşınmaz ilçe merkezinde olup bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlanılmaktadır. Bölgede, konut amaçlı kullanılan 4 5 katlı binalar ile yeni inşa edilen yapılar ve boş arsalar bulunmaktadır Bölgedeki yapılar orta gelir grubuna hitap eder özellikte olup belediyesinin sağladığı altyapı hizmetlerinden yararlanmaktadır.