Yozgat Yerköy'de Daire

 • Bankadan
 • 91 m2
 • 3 + 1

Özellikler

  • Tapu no
   1659
  • Pafta
   16
  • Ada
   40
  • Parsel
   67
  • Tapu Bilgisi
   Kat İrtifaklı
  • Isıtma Sistemi
   Kombili
  • Bina Yaşı
   19
  • Kat Sayısı
   5
  • Bulunduğu Kat
   0
  • Bağımsız Bölüm
   3

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Teminat Bedeli
   !
   5.000 TL

Harita

Açıklama

Açık adres: Ayanoğlu Mahallesi, Şht.Şaban Karadoğan Caddesi, 40 ada 67 parsel, A blok No:65A/1, Yerköy/ YOZGAT

Ulaşım: Yozgat İli, Yerköy İlçesi, Ayanoğlu Mahallesi, Şht. Şaban Karadoğan Caddesi, 40 Ada, 67 Parsel, 474,46 m2 arsa üzerine konumlanmış olan site içerisinde bulunan, A Blok, zemin katta yer alan 3 bağımsız bölüm no.'lu meskendir. (Adres belediyeden temin edilmiş olup dükkanlar için ayrı numerotaj verildiğinden taşınmazın mahalindeki kapı numarası ile bağımsız bölüm numarası farklılık göstermekte olduğu şifahen belirtilmiştir.) Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Yozgat Caddesi üzerinden Çiçekdağı yönünde ilerlerken üst geçiti geçtikten hemen sonra ilk ışıktan sağa ve ardından ilk sola dönülerek Şht. Şaban Karadoğan Caddesi'ne girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 250 m. ilerledikten sonra sağda konumlu olan taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaz Şht. Şaban Karadoğan Caddesi ile ara sokak kesişiminde, köşe konumlu parselde yer almaktadır. Yakın çevresi konut ve konut+ticaret kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 5 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Alt ve orta gelir grubunun talep gösterdiği bölgede Atatürk İlköğretim Okulu, Bağlarbaşı Camii, Yerköy Devlet Hastanesi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina 474,46 m2 alanlı parsel üzerinde inşa edilen 2 adet bloktan oluşmaktadır. Bloklar bitişik nizamda inşa edilmiş olup, site niteliği taşımamaktadır. Taşınmazın önünde bulunan ara sokak henüz tam açılmadığı için, açık otopark alanı olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A Blok IIIB yapı sınıfında, ayrık nizamda, zemin + 4 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın A blok zemin katında 2 adet dükkan, 1 adet mesken ve bina girişi, 2.,3. ve 4. Normal katlarda 2’şer adet mesken bulunmakta olup bina toplam 9 adet mesken ve 2 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış ön cephesi ve diğer cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Girişi ara sokak üzerinden zemin kat ön cepheden (doğu cephesinden) sağlanmaktadır. Binanın iç kısmında asansörü bulunmamaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda seramik kaplama, merdivenler dökme beton, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 3 bağımsız bölüm no.'lu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının zemin katında, A blok bina giriş hattına göre sağ tarafta arka ve ön cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt: ~88 m2, net: ~78 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Antre ­hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazda projesinden farklı olarak mutfak hacmine üst katlardaki gibi 3 m2 büyüklüğünde balkon hacmi eklenmiştir. Mevcut durumda bu büyüme değere etki etmediği için dikkate Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları ahşap, pencere doğramaları PVC ­ısıcamlıdır. Salon ile odalarda zeminler seramik kaplı, duvarlar saten boyadır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde duş takımı takılı durumdadır. Mutfakta ahşap mutfak dolapları ile mermer tezgahı takılı durumda olup zeminler seramik kaplama duvarları saten boyadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz yakıtlı yerden ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir. Ancak taşınmazın bakımsız olduğu ve tadilat gerektirdiği düşünülmektedir.

Daire şehir merkezinde bulunması, merkezi konumu, ulaşılabilirliği ve kat kaloriferli olması açısından kullanım ve yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Gizle Hepsini Gör