Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Uşak Merkez Işık Mahallesi'nde 2 Katlı 2 Adet Bina ve Kömürlüğü

Bankadan 311m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23276
Metre Kare:
311m2
Ada:
574
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Işık Mah. 1.Dibek Sok. No:48 Merkez/Uşak (UAVT NO1:1514563764 UAVT NO2:1513963783) Işık Mah. 1.Dibek Sok. No:50 Merkez/Uşak (UAVT NO1:1524163449 UAVT NO2:1523863452)

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Uşak ili, Merkez ilçesi, Işık Mahallesi, 1.Dibek Sokak, No: 48 (UAVT: 1514563764 ) No : 50 (UAVT: 1524163449 ) adresinde bulunmaktadır. Taşınmazların bulunduğu ana taşınmaz, 195,00 m² alanlı, 574 ada 1 parsel üzerinde konumlu tapuda `İKİ KATLI İKİ KARGİR EV VE KÖMÜRLÜK' vasıflı yapılardır. Yapılara ait herhangi bir yasal evrak bulunmamaktadır. Taşınmazların ruhsatsız olarak inşaa edildiği tespit edilmiştir. Isınma sistemi kombidir.

Ana yapı kadastral paftaya göre ; 48 ve 50 kapı numaralı iki adet iki katlı ev ve bir adet kömürlük bulunmaktadır. Taşınmazların iç hacimleri görülememiş ve yerinde ölçüm alınamamıştır. Yapılan incelemelerde 48 kapı numaralı binanın 65 m2 taban oturumlu ve 130 m2 inşaat alanına sahip olduğu,50 kapı numaralı binanın 83 m2 taban oturumlu ve 166 m2 inşaat alanına sahip olduğu ayrıca iki bina arasında 15 m2 alanlı kömürlük olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not : Taşınmazın 574 Ada 2 Parselle tevhid şartı bulunmaktadır. 

Not: Bina yaşı bilinmemektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.