COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Uşak Eşme Cumhuriyet Mahallesinde 307 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 307m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11994
Metre Kare 307m2
Ada 1099
Parsel 10
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.90

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Kazankaklık Mevkii, 1099 ada, 10 parsel

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Uşak İli, Eşme ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi Kazankaklık Mevkisinde konumlu olup, çevresinde imara açılmış alanlar ve az sayıda konut kullanımlı yapılar görülmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge konut kullanımlı olarak yeni yeni gelişecek olup, elektrik ve su alt yapısı mevcuttur. Parselin sadece ön cepheleri yola cepheli olup, mevcut durumda ise imar yolları henüz açılmamıştır. Taşınmazın çevresinde, benzer özelliklerde boş arsalar bulunmakta olup çevresindeki yapılaşmanın çok az olduğu görülmektedir.

Özellikler: 1099 ada 10 parsele yönelik düzenlenmiş herhangi bir ruhsat ve mimari proje bulunmamaktadır, kat  irtifakı da kurulmamıştır. 

T

aşınmazın sınırları yerinde belli değildir. Düz bir topoğrafyaya sahip olup genelde ön cephesi yola cephelidir. 

Taşınmazın yer aldığı parsel 1/1000 ölçekli uygulama imar planında Konut Alanında kalmakta olup, ayrık nizam, 3 kat, h(max): 9:50m, Taks: 0,3,Kaks: 0,90 yapılaşma şartlarına sahiptir. Parselin yola/yeşil alana terk olmadığı, alan bazında dönüşüm projeleri içinde yer almadığı, yapının da dahil olduğu bölgeler riskli alan ilan edilmemiştir.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.