COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tuzla Lokum Manzara'da 2+1,5 Daireler

Şirketten 2+1,5 126m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 15413
Oda Sayısı 2+1,5
Metre Kare 126m2
Ada 8185
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 20
Bulunduğu Kat 1
Isıtma Sistemi Merkezi

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydınlı, 34953 Tuzla/ İstanbul Lokum Evler

Açıklama

Millet bahçesine bakan önü açık ve deniz gören daireler

Özellikler: İstanbul Anadolu yakasının gelişen bölgesi Tuzla’da hayata geçirilen ‘Lokum Evler’ projesi konut ve park alanı dahil olmak üzere olup,52.116 m2; alan üzerinde yükselen Lokum Evler projesinde toplam 742 konuttan oluşan projemiz, 6 normal blok, 1 adet ise rezidans bloğundan oluşmaktadır. -1,zemin ve 18 normal kattan oluşup projesine göre 20 katlıdır. Sosyal Tesis 2 Açık Havuz Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Ticari Blok Her daire için tahsis edilmiş kapalı otopark alanı Profesyonel Yönetimi 7/24 Güvenlik & Teknik Ekip Desteği ile Lokum Evler projesinde 2+1,5 daireler 117 ila 126 metrekare, 3+1,5 daireler 154 metrekare  yapı denetimi yapılmış standart Özellik Zemin etüdü yapılmış, Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun ve standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun daireleri satın alabilirsiniz.

Ulaşım: Tuzla Aydınlı’da yer alan Lokum Evler, E5 ile TEM bağlantı yollarına 1 dakika , Viaport ve Sabiha Gökçen’e 5 dakika mesafededir.

Site Özellikleri:Açık yüzme havuzu, Standart Özellik Çocuk oyun alanları, Lüks Özellik Fitness merkezi , Standart Özellik Güvenlik, Standart Özellik Kameralı güvenlik,  Lüks Özellik Kapalı otopark , Standart Özellik Yürüyüş parkuru,  Su Deposu ,Standart Özellik Hidrofor , Standart Özellik Jeneratör,  Standart Özellik Yangın merdiveni, Standart Özellik Asansör ,Merkezi ısıtma ,Standart Özellik Isı pay ölçer mevcuttur.

Not: Stoklarımızda bulunan 2+1,5 Daire tipleri Blok 1,7,8,9,10,11 katlarda yer alan brüt 126,29 m2, net 84,2 m2 kullanım alanlı olup, satış fiyatları 491.000 ₺ -572.000 ₺ arasındadır. Satış fiyatlarına %1 KDV oranı dahildir. 

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.