COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tunceli Nelson Mandela Caddesi'nde 8,75 m Vitrin Cepheli İskanlı Dükkan

Bankadan 56m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14779
Metre Kare 56m2
Ada 299
Parsel 38
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 12/03/2014
Ruhsat Tarihi 28/11/2011
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tunceli İli, Merkez İlçesi, Esentepe Mahallesi, Nelson Mandela Caddesi, Derviş apartmanı, A Blok, No: 20/B

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz DÜKKAN nitelikli 2 no.lu bağımsız bölüm bina girişine göre binanın zemin katında sol tarafta bulunmaktadır, tadilatlı mimari projesine göre yaklaşık brüt 56 m2 kullanım alanına sahip olup dükkan ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. iç mekan özellikleri görülememiştir. Dükkan Nelson Mandela Caddesine 8,75 m vitrin cephesi bulunmaktadır.

Taşınmaz sitenin A bloğunda bulunmaktadır. Parsel üzerinde konu taşınmazın bulunduğu blok ile birlikte, toplam 2 blok yer almaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu A Blok parselin güneybatı cephesinde yer almaktadır. A Blok, zemin kat 2 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 1295,40 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, 2 bloklu sitede, betonarme karkas inşaat tarzında, onaylı mimari projede bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak tasarlanmış olup genel müdürlükten temin edilmiş tadilatlı mimari proje ve mahallinde zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakı mimari projesine göre binanın bodrum katında mimari projesine göre 1 adet dükkan eki depo, ortak yer kazan dairesi ve sığınak, zemin katında 2 adet dükkan ve diğer 4 normal katların her katında 2 daire olacak şekilde binada toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Açık otopark imkanı bulunan/bulunmayan binada, doğalgaz kombi sistemi karşılanacak şekilde kalorifer tesisat bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden güneybatı cepheden Nelson Mandela Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Tunceli İli, Merkez İlçesi, Esentepe Mahallesi, Nelson Mandela Caddesi, Derviş apartmanı, A Blok, No: 20/B açık adresinde konumludur. Ulaşım tarifi olarak; bölgenin ana arterlerinden olan Cumhuriyet Caddesi ile Nelson Mandela Caddesi kesişiminden; Nelson Mandela Caddesi istikametinde önce kuzey yönde 60 ve son doğu ve güney yönde 40 m ilerlenilir ve sol kolda konumlu ana taşınmaza ulaşılmış olunur. Gayrimenkule ulaşım toplu taşınmaza araçları ve özel araçlarla ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazında bulunduğu A Blok bodrum+zemin+4 normal kat için düzenlenmiş 28.11.2011 tarih ve 2607 sayılı yeni yapı ruhsat belgesi, zemin + 4 normal kat için düzenlenmiş 19.06.2013 tarih ve 827 sayılı tadilat ruhsat belgesi ve 12.03.2014 tarih ve 262 sayılı yapı kullanma izin belgesi(iskanı) mevcuttur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.