Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Tunceli Mazgirt İsmailli Köyünde 21 Dönüm Tarla

Şirketten 21890m2

Özellikler

Tapu no 10922
Ada 0
Parsel 635
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Tunceli İli, Mazgirt İlçesi, İsmailli Köyü, Kozağacı Mevki, 635 nolu parsel

Açıklama

Ulaşım: Tunceli İli, Mazgirt İlçesi, İsmailli Köyü, Kozağacı Mevki, 635 nolu parseldir. Taşınmaza Elazığ-Tunceli Yolu güzergahı kullanılarak ulaşılır. Adres tarifi; Elazığ-Tunceli Yolu ile İsmailli Köy Yolunun kesiştiği noktadan güneybatı istikametinde yaklaşık 2,5 km ilerledikten sonra Kozağacı Mevkiinde konumlu 635 nolu parsel şeklindedir. Yakın çevresinde; İsmailli Köy Merkezi, Kızılcık Köy Merkezi ve çok sayıda tarım arazisi bulunmaktadır. İlin diğer yerleşim yerlerine ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır.

Özellikler: Tunceli İli, Mazgirt İlçesi, İsmailli Köyü, Kozağacı Mevkiinde, 635 parselde konumlu ''Tarla'' vasıflı taşınmazdır. 635 parsel; 21890,00 m2 yüzölçümüne sahiptir. Geometrik olarak düzgün bir yapıya sahip olmayıp topoğrafik olarak hafif eğimli bir yapıya sahiptir. Yaklaşık 373 mt. derinliği ve 145 mt. cephesi bulunmaktadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. 1. derece deprem bölgesinde yer almakta olup imar alanı dışındadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur (çit, çevre duvarı, tel örgü vs) bulunmamaktadır. Bölgede kuru tarım yapılmaktadır.

Not: Taşınmaz imar alanı dışında yer almakta olup 1/100.000 ölçekli çevre düzenleme planında tarım alanında kaldığı bilgisi alınmıştır. Taşınmaz plansız alanlar yönetmeliğine tabidir. Parselin 0,40`nı geçmeyecek kadar tarımsal ve hayvansal amaçlı yapı, 0,05 ini geçmeyecek kadar mesken amaçlı, 2 kat sınırlamasında yapı yapma imkanı bulunmaktadır.

Söz konusu gayrimenkul %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi dahildir.