Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Ortahisar'da 145 m2 Galerili Dükkan

Bankadan 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22609
Metre Kare:
145m2
Ada:
175
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
14
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
18.03.2018
Ruhsat Tarihi:
24/06/2009
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çukurçayır Mısırlı Mahallesi, Çukurçayır İpek Yolu Caddesi, No:6/A, Bağ.Böl.No: 2, ORTAHİSAR / TRABZON

Açıklama

Özellikler: Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Çukurçayır Mısırlı Mahallesi, Çukurçayır İpek Yolu Caddesi, No:6/A, Bağ.Böl.No: 2 posta adresli konumda bulunmaktadır. Söz konusu ana taşınmazın üzerinde bulunan betonarme bina 1.569,72 alanlı, 175 ada 17 parsel üzerine 3 bloklu ( A blok B blok ve AB blok ) sitenin AB bloğu olup onaylı mimari projesine göre; 4 bodrum + zemin + galeri kat olarak toplamda 6 kat olarak betonarme karkas yapı tarzında ayrık nizamda inşa edilmiştir. Bina projesine göre 4.Bodrum katta; sığınak, kazan dairesi, otopark, 3.bodrum katta; otopark, 2.bodrum katta; 1 adet işyeri, 1.bodrum katta; 4 adet dükkan 9 adet galeri katlı 2 adet normal dükkan, galeri kat; zemin kattaki dükkanların galeri katı ve kapıcı dairesi olacak şekilde projelendirilmiştir. Binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binaya giriş zemin kat seviyesinde, doğu cepheden camlı ferforje demir doğrama kapı ile sağlanmakta olup, giriş holünde zemin, merdiven sahanlıkları ve yan duvarlar seramik kaplıdır. Binada asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kat seviyesinden ve batı cepheden sağlanmaktadır.

Gayrimenkul binanın zemin katında bina girişine göre arka cephede, doğu cepheli 2 b.b nolu galeri katlı dükkandır. Onaylı mimari projesine göre 2 bağımsız bölüm numaralı dükkanın zemin katı 80 m² alanlı olup tek hacimden, galeri katı 65 m² alanlı olup tek hacimden oluşmaktadır. Toplam 145 m² alanlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.