Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Araklı'da 2+1 95 m2 Daire

Şirketten 2 + 1 95m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22677
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
95m2
Ada:
47
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
42
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

MERKEZ Mah. 15 NOLU DENİZ Sok. No: 26 / 5 ARAKLI / TRABZON

Açıklama

Özellikler:  Trabzon İli, Araklı İlçesi, Merkez Mahallesi 15 Nolu Deniz Sokak, No:26/5 adresinde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, 153,96 m² yüz ölçümlü 47 ada 6 parsel üzerinde bitişik nizam yapı stili ile betonarme karkas yapı cinsinde zemin+ 4 normal kat olmak üzere toplam 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi projesinde zemin kattan doğu cephesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cepheleri yıpranmış dış cephe boyalıdır. Bina giriş zeminleri ve merdivenler dökme mozaik kaplamadır. Bina girişinde boyalıdır fakat ciddi yıpranmalar gözlemlenmektedir. Merdiven korkulukları ve bina kapısı yıpranmış demir doğramadır. Dışarıdan yapmış olduğumuz tespitlere ve mimari projesine göre binada asansör ve ısıtma sistemi bulunmamaktadır. Fakat kapısında doğalgaz kutusu bulunmaktadır. İncelenen kat irtifak projesine göre; Zemin katında; 1 b.b. nolu mesken ve bina girişi, 1. normal katta 2 b.b. nolu mesken, 2. normal katta 3 b.b. nolu mesken, 3. normal katta 4 b.b. nolu mesken, 4. normal katta 5 b.b. nolu mesken olmak üzere toplam 5 bağımsız bölümden oluşmaktadır.

4. Kat 5 Numaralı Bağımsız Bölüm: 16/80 arsa paylı 4. kat 5 numaralı bağımsız bölüm, mimari projesine göre, brüt 95 m² alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken mimari projesine göre; 2 oda, salon, mutfak, antre, hol, 3 balkon, banyo ve wc bölümlerinden oluşmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.