0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Zile Cedit Mahallesi'nde 2 Katlı Bina

Şirketten 1 28m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19494
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
28m2
Ada:
231
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/1
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CEDİT MAHALLESİ, MÜFTÜLÜK SOKAK, NO: 2A, ZİLE/ TOKAT

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 231 ada 12 parsel “İki Katlı Kargir Bina” vasıflı olup, 14,25 m2 yüzölçümlü arsa üzerine bitişik nizamda inşa edilmiş 2 katlı bina bulunmaktadır. Parsel üzerindeki yapı ait yasal belgesi olmadan inşa edilmiştir. Parsel üzerindeki yapının, 231 ada 12 ve 11 parseller üzerinde tek kütle olarak zemin ve 1 normal katlı olarak inşa edildiği gözlemlenmiştir. Bina dış cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Taşınmazın içine girilemediği için iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Mahallinde ve kadastral pafta üzerinden yapılan ölçümlere göre konu parsel üzerine oturan yapının zemin kat alanın 12 m2 olduğu tespit edilmiştir.

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım için Zile ilçesinin ana arterlerinden Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde doğu yönünde ilerlenir. Zile Belediyesi geçildikten 110 m sonra sola dönülerek Müftülük Sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 15 m ilerledikten sonra sağ kolumuz üzerinde yer alan taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Gayrimenkul ilçe merkezine çok yakın mesafede, kent meydanına yürüme mesafesindedir. Taşınmazın yakın çevresinde Bedesten Camii, Zile Belediyesi ve Eski Hükümet Konağı binaları bulunmaktadır.

Not: Parselin 1/1000 Ölçekli Zile Belediyesi Koruma İmar Planında TİCARET alanında kaldığı bitişik nizam, 3 kat yapılaşma şartlarına sahip olduğu, tescilli yapıdan cephe aldığı için yeni yapılaşma öncesi Sivas Anıtlar Kurulundan onay alınması gerektiği edilmiştir. Ayrıca konu parselin yer aldığı bölgeye özel olarak tek başına yapılaşabileceği bilgisi şifahen edinilmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.