Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Zile Cedit Mahallesi'nde 2 Katlı Bina

Şirketten 1 24m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19494
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
24m2
Ada:
231
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/1
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

CEDİT MAHALLESİ, MÜFTÜLÜK SOKAK, NO: 2A, ZİLE/ TOKAT

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 231 ada 12 parsel “İki Katlı Kargir Bina” vasıflı olup, 14,25 m2 yüzölçümlü arsa üzerine bitişik nizamda inşa edilmiş 2 katlı bina bulunmaktadır. Parsel üzerindeki yapı ait yasal belgesi olmadan inşa edilmiştir. Parsel üzerindeki yapının, 231 ada 12 ve 11 parseller üzerinde tek kütle olarak zemin ve 1 normal katlı olarak inşa edildiği gözlemlenmiştir. Bina dış cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Taşınmazın içine girilemediği için iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Mahallinde ve kadastral pafta üzerinden yapılan ölçümlere göre konu parsel üzerine oturan yapının zemin kat alanın 12 m2 olduğu tespit edilmiştir.

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım için Zile ilçesinin ana arterlerinden Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde doğu yönünde ilerlenir. Zile Belediyesi geçildikten 110 m sonra sola dönülerek Müftülük Sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 15 m ilerledikten sonra sağ kolumuz üzerinde yer alan taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Gayrimenkul ilçe merkezine çok yakın mesafede, kent meydanına yürüme mesafesindedir. Taşınmazın yakın çevresinde Bedesten Camii, Zile Belediyesi ve Eski Hükümet Konağı binaları bulunmaktadır.

Not: Parselin 1/1000 Ölçekli Zile Belediyesi Koruma İmar Planında TİCARET alanında kaldığı bitişik nizam, 3 kat yapılaşma şartlarına sahip olduğu, tescilli yapıdan cephe aldığı için yeni yapılaşma öncesi Sivas Anıtlar Kurulundan onay alınması gerektiği edilmiştir. Ayrıca konu parselin yer aldığı bölgeye özel olarak tek başına yapılaşabileceği bilgisi şifahen edinilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.