0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Merkez Dayılıhacı Mahallesi'nde 5435 m2 Ahır ve Arsası

Bankadan 1 690m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17586
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
690m2
Ada:
104
Parsel:
422
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dayılıhacı Köyü Köyiçi Mevkii 104 ada 422 parsel Merkez/Tokat

Uzman Görüşü

Köy merkezinde yer alması, ulaşım hatlarına ve ana arterlere yakın konumda olması, özel ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşım imkanlarının olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 104 ada 422 parsel 5435,05 m2 yüzölçümüne sahip olup. "Ahır ve Tarlası" vasfındadır. Parsel geometrik olarak amorf formda, eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Kuzeybatı cephesinden imar yoluna 130 m cepheli olup. parsel derinliği 45 m dir. Parsel üzerinde kadastro paftasında işli vaziyette ahır binası bulunmaktadır. Parsele ait mimari proje ahir, bakıcı evi, yem deposu ve gübre çukuru için hazırlanmış olup, mahallinde sadece ahının inşa edildiği gözlemlenmiştir. Parsel üzerinde ruhsatlı olarak inşa edilmiş ahir binası, 13,95 x 49,50 m ebatlarında olup, 690m2 alanlıdır. Mimari projede ahir ile irtibatlı 190 m2 alanlı açık gezinti alanları bulunmaktadır. Parsel üzerindeki yapı kadastral paftaya işli vaziyettedir. Ahir binası Çelik tapi sisteminde inşa edilmiş olup, duvarları briket ile örülmüştür. Kaplama yapılamamıştır .Projesindeki yapılardan sadece ahırın bulunduğu ve bu yapının projeye uygun inşa edildiği bilinmektedir.

Ulaşım: Tokat lli, Merkez ilçesi, Dayılıhacı Köyü, 104 ada 422 nolu parseldir. Taşınmaz Tokat merkeze 10 km mesafede yer alan Dayılıhacı Köyündedir. Çördük Köyü ve Tekneli Köyüne komşu vaziyettedir. Taşınmazın etrafında genellikle benzer tipte yapılar ve hafif eğimli tarım arazileri bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Tokat Sivas Karayolu üzerinden sağlanmaktadır. Dayılıhacı Köyü yol ayrımına gelindiğinde sola dönülerek köy yoluna girilir. Köy yolunda 3 km ilerledikten sonra köy merkezine ulaşılır. Taşınmaz köy merkezinin girişinde solda yamaçta yer almaktadır. Taşınmaz köy merkezinde yer almakta, ulaşım hatlarına ve ana arterlere yakın konumu ile ulaşımı kolay bir konumdadır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Dayılıhacı Köyü Merkezi ve Çördük köy merkezi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.