Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Merkez Dayılıhacı Mahallesi'nde 5435 m2 Ahır ve Arsası

Bankadan 1 690m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17586
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
690m2
Ada:
104
Parsel:
422
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Dayılıhacı Köyü Köyiçi Mevkii 104 ada 422 parsel Merkez/Tokat

Uzman Görüşü

Köy merkezinde yer alması, ulaşım hatlarına ve ana arterlere yakın konumda olması, özel ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşım imkanlarının olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 104 ada 422 parsel 5435,05 m2 yüzölçümüne sahip olup. "Ahır ve Tarlası" vasfındadır. Parsel geometrik olarak amorf formda, eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Kuzeybatı cephesinden imar yoluna 130 m cepheli olup. parsel derinliği 45 m dir. Parsel üzerinde kadastro paftasında işli vaziyette ahır binası bulunmaktadır. Parsele ait mimari proje ahir, bakıcı evi, yem deposu ve gübre çukuru için hazırlanmış olup, mahallinde sadece ahının inşa edildiği gözlemlenmiştir. Parsel üzerinde ruhsatlı olarak inşa edilmiş ahir binası, 13,95 x 49,50 m ebatlarında olup, 690m2 alanlıdır. Mimari projede ahir ile irtibatlı 190 m2 alanlı açık gezinti alanları bulunmaktadır. Parsel üzerindeki yapı kadastral paftaya işli vaziyettedir. Ahir binası Çelik tapi sisteminde inşa edilmiş olup, duvarları briket ile örülmüştür. Kaplama yapılamamıştır .Projesindeki yapılardan sadece ahırın bulunduğu ve bu yapının projeye uygun inşa edildiği bilinmektedir.

Ulaşım: Tokat lli, Merkez ilçesi, Dayılıhacı Köyü, 104 ada 422 nolu parseldir. Taşınmaz Tokat merkeze 10 km mesafede yer alan Dayılıhacı Köyündedir. Çördük Köyü ve Tekneli Köyüne komşu vaziyettedir. Taşınmazın etrafında genellikle benzer tipte yapılar ve hafif eğimli tarım arazileri bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Tokat Sivas Karayolu üzerinden sağlanmaktadır. Dayılıhacı Köyü yol ayrımına gelindiğinde sola dönülerek köy yoluna girilir. Köy yolunda 3 km ilerledikten sonra köy merkezine ulaşılır. Taşınmaz köy merkezinin girişinde solda yamaçta yer almaktadır. Taşınmaz köy merkezinde yer almakta, ulaşım hatlarına ve ana arterlere yakın konumu ile ulaşımı kolay bir konumdadır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Dayılıhacı Köyü Merkezi ve Çördük köy merkezi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.