COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Süleymanpaşa Panoroma Evleri'nde Natamam 3+1 115 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16814
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 0
Parsel 1208
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 09.11.2012
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 24

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Altınova Mah. İsmet İnönü Bulvarı, Panaroma Evleri, A Blok Bo:95/2, K:5, D:24 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: 24 numaralı bağımsız bölüm, binanın 5. katında bina girişine göre sağ ön cephede yer almaktadır. Söz konusu 24 bağımsız bölüm numaralı taşınmazın kullanım alanı projesine göre 115 m2'dir. Projesine göre salon, 3 oda, hol, mutfak, banyo-wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 8.089,49 m2 alanlı, 1208 nolu parsel üzerinde 5 bloklu olarak inşa edilmiş olan onaylı mimari projesine ve vaziyet planına göre ayrık nizamda inşa edilmiştir. Söz konusu taşınmaz bodrum, zemin ve 7 normal kat olmak üzere toplam 9 katlıdır. Bodrum katta otopark ve sığınak, zemin katta ve diğer normal katlarda her katta 4'er adet mesken olmak üzere toplam 32 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kattan site içerisinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri yalıtım kaplama ve kısmen dekoratif kaplıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: İsmet İnönü Bulvarı üzerinden Malkara istikametinde ilerlerken sol cephede konumludur.

Not: 09.11.2012 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.  Ruhsat süresi dolmuştur, Bu nedenle, satıcının inşaatın tamamlanacağı veya yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. Taşınmaz natamam olup, inşaat seviyesi %90 dır.  

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.