COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Hayrabolu Çerkezmüsellim Mahallesi'nde 41605 m2 Tarla

Bankadan 41605m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16224
Metre Kare 41605m2
Ada 0
Parsel 3603

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çerkezmüsellim Mahallesi, 3603 Parsel Hayrabolu / Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazda hali hazırda meyve ağacı ekili olması,  41.605,54 m² yüzölçümüne sahip olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 0 Ada 3603 Parsel Danişment Mevkii'nde konumlu, 41.605,54 m² alanlı, hafif eğimli bir topoğrafyada, yamuk formda ve kadastral yola cephesi bulunmayan meyve bahçesidir. Konu taşınmaz hali hazırda meyve ağacı ekili vaziyettedir. Ağaçlar bakımsızdır.

Ulaşım: Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesi Çerkezmüsellim Mahallesi, 3603 Parsel adresinde konumludur. Edirne-Tekirdağ yoluna 11,39 km uzaklıktadır. Köy merkezine 2,52 km uzaklıkta yer almaktadır.

Not: Parselin imar durumu hakkında ilgili belediyesinden bilgi alabilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.