Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Süleymanpaşa Koca Center'da 75 m2 Ofis

Bankadan 75m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23266
Metre Kare:
75m2
Ada:
2471
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
16
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
25/01/2012
Ruhsat Tarihi:
30/01/2007
Bağımsız Bölüm:
44
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yavuz Mahallesi, Ferman Sokak, 2471 ada, 1 parsel, No:1/1 (B Blok), K: 2 Ofis:, 44 Süleymanpaşa/ Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: , Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Yavuz Mahallesi, Ferman Sokak, Koca Center, No: 1/1, B Blok, K: 2 Ofis: 42 taşınmazıdır.  Yakın çevresinde, Perşembe pazarı, Tekira AVM yer almaktadır.  Taşınmaz, Koca Center adlı 2471 ada, 1 parsel de konumlu binada bulunmaktadır.  Süleymanpaşa Belediyesinde yer alan kat irtifakına esas mimari projesine göre ana yapı 3169,23 m2 alanlı arsa üzerine, A ve B bloklardan oluşan betonarme karkas sistemde bitişik nizamda (3-B) olacak şekilde inşa edilmiştir. Bina bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşmaktadır. B blok mimari projesine göre binanın bodrum katında 80 ve 81 nolu depolar; zemin katta bina girişi, 21 adet bağımsız bölüm numaralı işyeri, 22 bağımsız bölüm numaralı çay ocağı, normal katlarda her katta 19 adet daire olmak üzere toplamda 81 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. A ve B blok girişleri ayrı olarak zemin kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır. Bloklarda 2`şer adet toplamda 4 adet asansör bulunmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Binaya giriş kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama alüminyum doğramadır. Merkezi kalorifer sistemi kullanılan binada kapalı otopark bulunmaktadır.

44 bağımsız nolu bağımsız, B blok 2. katında konumlu olup 1 odalı brüt 75 m2 kullanım alanlıdır

 B blokta yer alan 42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58 ve 59 nolu bağımsız bölümler arasındaki ara bölme duvarlarının kaldırılarak birlikte kullanıma uygun durumda oldukları belirtilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.