COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çorlu Reşadiye Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16970
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 1
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Reşadiye Mahallesi, Mehmet Ağa Sokak, No:87, K:1 D:3 Çorlu/TEKİRDAĞ

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz projesine göre bina zemin kati ve sokak yönünde bulunan bina girişinden bakıldığında arka cephede ve sağ tarafta yer almaktadır. Binalar arası boşluk (bahçe) alanına cephelidir. Mimari projesinde 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 1. katta yer alan taşınmaz brüt 120 m2 kullanım alanı bulunmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 845 m2 yüzölçümü arsa üzerine bitişik nizam betonarme karkas inşa edilmiştir. Bina projesine göre bodrum, zemin, 4 normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve batı yönünden Mehmet Ağa Sokak cephesinden sağlanmaktadır. (NOT: Bina girişi vaziyet planı üzerinde gösterilmemiştir. Bina oturumu, kot-kesit ve kat planları karşılaştırılarak bina giriş yönü teyit edilmiştir.) Bodrum katında zemin kat işyeri bağlantılı bir adet depo, su deposu, elektrik odası, Sığınak ve otopark; zemin katında 2 adet iş yer; normal her bir katında 4 er adet mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama ve cephe boyalı olup, giriş kapısı ferforje, merdiven ve sahanlıklar mermer, korkuluklar alüminyum doğrama, bina içi duvarlar ve tavanı saten boyalıdır. Doğalgaz bacası da mevcuttur. Binada asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Reşadiye Mahallesi, Mehmet Ağa Sokak üzerinde 87 numaralı bina dahlinde 1.kat 5 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaza ulaşım için; Bölgenin ana ulaşım arterlerinden Cumhuriyet Parkı önündeki Bülent Ecevit Bulvarı üzerinden kuzey yönde parkın karşısındaki Mehmet Ağa Sokak a girilerek sağ kol üzerindeki ana taşınmaza ulaşır. Bölge alt yapı hizmetlerinden tam olarak istifade etmekte olup. yer aldığı sokak üzerinde 5 kati bitişik nizam konut yapıları bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre bina zemin kati ve sokak yönünde bulunan bina girişinden bakıldığında arka cephede ve sağ tarafta yer almaktadır. Binalar arası boşluk (bahçe) alanına cephelidir. Mimari projesinde 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık brüt 120 m2 kullanım alanı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.