Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Tekirdağ Çorlu Muhittin Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 98m2

Özellikler

Tapu no 10785
Ada 1077
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Muhittin mah. Karacaoğlan sok. no9-11 Daire 10 Çorlu/Tekirdağ

Tekirdağ Çorlu Muhittin Mahallesinde 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Çetin Emeç Bulvarından batı istikametine doğru ilerlenirken sağa Acun Sokağa dönülür ve bu sokak üzerinde yaklaşık olarak 100 m ilerlendikten sonra sağa Karacaoğlan Sokağa dönülür. Ekspertiz konu taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda yer almaktadır.

Özellikler:  10 no.lu bağımsız bina girişine göre binanın 2. normal katında sağ arka tarafta bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre ise yaklaşık brüt 98 m2 dir. Bağımsız bölüm antre, mutfak, banyo, tuvalet, salon, 2 oda ve 3 balkon bölümlüdür. Salon bağımsızdır.

2. kat 10 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 765,35 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum + zemin + 5 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak ve otopark, zemin katında 3 adet mesken ve diğer normal katlarda her katta 4 adet mesken olacak şekilde binada toplam 23 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı otopark imkanı bulunan binada, ısınma ihtiyacı kombi sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun şekilde zemin kattan güney cepheden Karacaoğlan Sokak üzerinden sağlanmaktadır.      

Not: 02/12/2011 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.